Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cieszyny, Pląchoty
Pokaż więcej
Jacek Kopaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW PANTER
98
(42,98%)
Marta Maria Czarzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
95
(41,67%)
Grzegorz Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
35
(15,35%)
Okręg 2
Bobrowisko, Hamer, Józefat, Karczewo, Konstancjewo, Kujawa, Mokry Las, Pusta Dąbrówka, Tokary, Sortyka
Pokaż więcej
Kazimierz Bogdan Klonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
113
(45,75%)
Wojciech Dariusz Angowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
121
(48,99%)
Wacław Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(5,26%)
Okręg 3
Suwała, Wrocki
Pokaż więcej
Zbigniew Tomasz Panter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW PANTER
124
(38,87%)
Krzysztof Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
139
(43,57%)
Przemysław Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
56
(17,55%)
Okręg 4
Gałczewko, Gałczewo, Mokrylas, Nowawieś, Przeszkoda, Zawada
Pokaż więcej
Ryszard Henryk Skrzyniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
205
(68,56%)
Grzegorz Dąbski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
94
(31,44%)
Okręg 5
Kolonia Lipnica, Owieczkowo, Sokoligóra
Pokaż więcej
Artur Józef Kaszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
123
(53,95%)
Joanna Katarzyna Jasieniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
105
(46,05%)
Okręg 6
Handlowy Młyn, Lisak, Lisewo, Lisewo-Młyn, Nowy Młyn
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
204
(67,11%)
Joanna Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
100
(32,89%)
Okręg 7
Ostrowite, Poćwiardowo
Pokaż więcej
Aneta Hnatusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
223
(56,31%)
Jan Nowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
173
(43,69%)
Okręg 8
Gajewo, Skępsk, Słuchaj, Pasieka
Pokaż więcej
Maria Topolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
87
(35,22%)
Tomasz Kazimierz Sadakiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
127
(51,42%)
Paweł Wower
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(13,36%)
Okręg 9
Krążno, Podzamek Golubski, Antoniewo, Olszówka
Pokaż więcej
Adam Opacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
142
(39,01%)
Lidia Anna Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
82
(22,53%)
Mirosław Wojciech Hossa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW HOSSA
140
(38,46%)
Okręg 10
Bierzgło, Kamienny Smug, Nowogród, Praczka
Pokaż więcej
Bogdan Jagielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
132
(55,46%)
Krystian Rozwonkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
38
(15,97%)
Stanisław Zadrużyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(28,57%)
Okręg 11
Grudza, Paliwodzizna, Pomorzany, Ruziec, Wygoda, Zaręba, Strachowo, Strachówek
Pokaż więcej
Jerzy Rozwonkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
200
(65,36%)
Sebastian Łukasz Wrzesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
57
(18,63%)
Janusz Łukasz Targowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(16,01%)
Okręg 12
Małgorzata Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
103
(44,98%)
Hieronim Jan Gutmański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(39,69%)
Okręg 13
Macikowo, Carski Dar, Babiak
Pokaż więcej
Jan Jerzy Boniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
96
(57,14%)
Wiesław Jachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
72
(42,86%)
Okręg 14
Tomasz Gutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
64
(33,68%)
Szymon Piotr Badowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
126
(66,32%)
Okręg 15
Białkowo, Sadykierz
Pokaż więcej
Karolina Rosołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)