Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Borza-Strumiany: miejscowości: Borza-Przechy, Borza-Strumiany, Marcisze: Nowe Borza: miejscowości: Nowe Borza, Wysocki; Sulnikowo
Pokaż więcej
Emilia Ewa Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
27
(22,31%)
Joanna Zaremba-Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(29,75%)
Joanna Świderska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(47,93%)
Okręg 2
Sołectwa: Grochy-Serwatki: miejscowości: Grochy-Serwatki, Żeromin Drugi; Gzy: miejscowości: Gzy, Kałęczyn; Gzy-Wisnowa.
Pokaż więcej
Marianna Klejment
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
20
(10,81%)
Grzegorz Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(36,22%)
Alina Teresa Załoga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(52,97%)
Okręg 3
Sołectwo: Ołdaki: miejscowości: Ołdaki, Ołdaki-Stefanowo, Żebry-Włosty.
Pokaż więcej
Jan Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
25
(15,72%)
Emilia Oleksa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(66,04%)
Janusz Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(18,24%)
Okręg 4
Sołectwa: Kęsy: miejscowości: Kęsy-Pańki, Kęsy-Wypychy, Łady: miejscowości: Łady-Krajęczyno, Zalesie-Grzymały; Tąsewy; Zalesie: miejscowości: Zalesie-Lenki, Zalesie-Pacuszki; Żebry-Wiatraki.
Pokaż więcej
Bożena Ostaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
7
(5,38%)
Leon Pytel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(43,08%)
Paweł Zaremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(51,54%)
Okręg 5
Sołectwo: Pękowo.
Pokaż więcej
Mateusz Sierzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
58
(44,96%)
Kamil Czarnecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(27,91%)
Artur Baleński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(27,13%)
Okręg 6
Sołectwa: Przewodowo-Majorat; Przewodowo Poduchowne; Sisice.
Pokaż więcej
Agnieszka Nalewajk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
17
(11,49%)
Jacek Barkała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(43,24%)
Wiesław Karwacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(45,27%)
Okręg 7
Sołectwa: Nowe Przewodowo; Przewodowo-Parcele.
Pokaż więcej
Dariusz Paradowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
45
(47,87%)
Krzysztof Biegała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(41,49%)
Danuta Zofia Echalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(10,64%)
Okręg 8
Sołectwa: Kozłówka; Porzowo.
Pokaż więcej
Adam Dorocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
26
(16,77%)
Jadwiga Koc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(36,77%)
Robert Turek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(46,45%)
Okręg 9
Sołectwa: Grochy-Imbrzyki: miejscowości: Grochy-Imbrzyki, Grochy-Krupy; Stare Grochy; Wójty-Trojany: miejscowości: Dębiny, Wójty-Trojany.
Pokaż więcej
Anna Dorota Chojnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
61
(64,21%)
Roman Niesłuchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(35,79%)
Okręg 10
Sołectwa: Kozłowo; Mierzeniec.
Pokaż więcej
Eugenia Sokolnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
16
(20,00%)
Małgorzata Marzena Twardowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(32,50%)
Witold Czapliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(47,50%)
Okręg 11
Sołectwo: Gotardy.
Pokaż więcej
Marianna Filipowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
18
(27,27%)
Dariusz Pogoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(36,36%)
Włodzimierz Kazimierz Żbikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(36,36%)
Okręg 12
Sołectwo: Szyszki: miejscowości: Szyszki-Folwark, Szyszki Włościańskie.
Pokaż więcej
Bożena Bruździak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
21
(16,03%)
Andrzej Grzegorz Pychewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(48,09%)
Paweł Krzysztof Frąckiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(35,88%)
Okręg 13
Sołectwo: Słończewo.
Pokaż więcej
Jacek Wiktor Grochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
28
(33,33%)
Wiesław Światkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(39,29%)
Joanna Krajczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(27,38%)
Okręg 14
Sołectwa: Begno; Nowe Skaszewo; Ostaszewo-Pańki; Ostaszewo Wielkie; Ostaszewo-Włuski.
Pokaż więcej
Marian Jakubaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
39
(30,95%)
Piotr Kownacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(47,62%)
Iwona Niesłuchowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,43%)
Okręg 15
Sołectwa: Skaszewo Włościańskie; Żebry-Falbogi.
Pokaż więcej
Robert Leszek Strefner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY
18
(12,16%)
Józef Wyrczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(34,46%)
Zdzisław Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(53,38%)