Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adamowo, Adamowo-Zastawa, Mętna, Poręby
Pokaż więcej
Wiesław Kochanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
31
(29,25%)
Sławomir Leoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
23
(21,70%)
Artur Gacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
52
(49,06%)
Okręg 2
Tokary, Koterka
Pokaż więcej
Tomasz Patkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
17
(15,04%)
Kamil Adrian Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
65
(57,52%)
Bożena Brzezińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
31
(27,43%)
Okręg 3
Dorota Daniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
29
(28,16%)
Witold Terebun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
58
(56,31%)
Maria Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"
5
(4,85%)
Mikołaj Żornaczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
11
(10,68%)
Okręg 4
Mielnik: ul. Brzeska od Nr 1 do Nr 47 (nr nieparzyste) od Nr 2 do Nr 82 (nr parzyste), ul. Uroczysko, ul. Mostowa, ul. Zamiejska, ul. Piaskowa, ul. Wajkowska
Pokaż więcej
Katarzyna Wierzba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
22
(21,15%)
Krzysztof Nikitorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
38
(36,54%)
Alicja Sawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
44
(42,31%)
Okręg 5
Mielnik: ul. Brzeska od Nr 49 do Nr 79 (nr nieparzyste) od Nr 84 do Nr 104 (nr parzyste), ul. Biała, ul. Bugowa, ul. Widokowa, Plac Kościuszki, ul. Królewska Nr 1, 2, 4, ul. Krótka, ul. Strażacka, ul. Tarasowa, ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
Zdzisław Szarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
79
(74,53%)
Henryk Adam Symonowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
27
(25,47%)
Okręg 6
Mielnik: ul. Stary Trakt, ul. Duboisa, ul. Królewska od Nr 5 do końca numeracji, ul. Graniczna, ul. Przemysłowa, ul. Brzeska od Nr 106 do Nr 116B
Pokaż więcej
Jarosław Sylwester Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
24
(22,02%)
Bogusław Harbaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIELNIK 2018
85
(77,98%)
Okręg 7
Mielnik: ul. Górna, ul. Popław, ul. Sadowa, ul. Zaszkolna, ul. Brzeska od Nr 118 do Nr 166 (nr parzyste) od Nr 81 do Nr 99 (nr nieparzyste), ul. Zamkowa, ul. Ścianka, ul. Cerkiewna, ul. Dębowa
Pokaż więcej
Jan Dmitruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
15
(13,51%)
Mateusz Bukrewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
33
(29,73%)
Mikołaj Kapelko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"
10
(9,01%)
Leszek Mateusz Karbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
53
(47,75%)
Okręg 8
Mielnik: ul. Miodowa, ul. Polna, ul. Wesoła, ul. Zacisze, ul. Brzeska od Nr 168 do Nr 232 (nr parzyste) od Nr 101 do Nr 153 (nr nieparzyste), ul. Tarniny, Grabowiec
Pokaż więcej
Sylwia Król-Symonowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
23
(25,27%)
Tomasz Bajena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
25
(27,47%)
Kazimierz Tobota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
43
(47,25%)
Okręg 9
Niemirów: ul. Brzeska, ul. Cmentarna, ul. Kapliczysko, Plac ks. Michała Olszewskiego, Plac Wyzwolenia, ul. Szpitalna, ul. Zamkowa
Pokaż więcej
Józef Patkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
17
(25,76%)
Franciszek Butkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
49
(74,24%)
Okręg 10
Witold Pawluczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUTNO
38
(46,34%)
Paweł Dominik Bersztolc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
37
(45,12%)
Maciej Mormol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
7
(8,54%)
Okręg 11
Osłowo, Wajków
Pokaż więcej
Stanisław Drozdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
33
(36,26%)
Jerzy Weremjewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
35
(38,46%)
Jerzy Weremijewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"
23
(25,27%)
Okręg 12
Moszczona Królewska, Końskie Góry
Pokaż więcej
Paweł Gorochowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
28
(20,59%)
Piotr Franciszek Szpakowski
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
32
(23,53%)
Jarosław Selwestrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
76
(55,88%)
Okręg 13
Maćkowicze, Stankowicze, Kudelicze, Olchowicze
Pokaż więcej
Aneta Radziszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
4
(3,42%)
Paweł Grzegorz Pura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
49
(41,88%)
Piotr Paweł Godun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"
26
(22,22%)
Jerzy Terebun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAD MOSZCZONKĄ
38
(32,48%)
Okręg 14
Radziwiłłówka
Pokaż więcej
Aleksander Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK
20
(30,30%)
Renata Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
4
(6,06%)
Jan Bujanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"
21
(31,82%)
Teresa Sztejmiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
21
(31,82%)
Okręg 15
Homoty, Pawłowicze, Oksiutycze
Pokaż więcej
Lucjan Kożuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK
43
(44,79%)
Wiesław Remesz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ
53
(55,21%)