Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wysoka: Akacjowa, Batorego, Bohaterów 17 Października, Brzozowa, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Dębowa, Kwiatowa, Matejki, Podgórna, Strzelecka 2 - 4 parzyste, od 5 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Przemysław Lewicz
78
(28,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Krzysztof Kowalski
193
(71,22%)
Okręg 2
Wysoka: Dworcowa, Słoneczna, Strzelecka 3
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA STAŃCZYKA
-
17
Henryk Jan Stańczyk
0
(0,00%)
Okręg 3
Wysoka: Kościuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Łukasz Dymitruk
137
(57,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Karol Paweł Wiśniewski
45
(18,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Marek Guźniczak
57
(23,85%)
Okręg 4
Wysoka: Ogrodowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Studzienny, Plac Wolności, Pocztowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Artur Kłysz
74
(51,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Mirosława Maria Wiczyńska
70
(48,61%)
Okręg 5
Wysoka: Kościelna, Księdza Romana Budniaka, Plac Świętego Jana Pawła II, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Bartłomiej Dariusz Noculak
77
(45,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Maria Teresa Tomczak
40
(23,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Zygan
52
(30,77%)
Okręg 6
Wysoka: Lubińskiego, Świętego Walentego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Ewelina Lewicz
89
(57,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Antoni Kotecki
46
(29,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Gerard Józef Felcyn
20
(12,90%)
Okręg 7
Bądecz 1 - 23, od 71 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Emilia Dembińska
0
(0,00%)
Okręg 8
Bądecz 25 – 68, Sędziniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Ireneusz Józef Tomczak
47
(46,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Jan Grzybowski
55
(53,92%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Marek Jóźwina
0
(0,00%)
Okręg 10
Młotkowo, Wysoczka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Paulina Strzałka
126
(61,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Maj
78
(38,24%)
Okręg 11
Jeziorki Kosztowskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Łukasz Robert Lewicz
67
(35,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Józef Adamczyk
38
(20,32%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
16
Magdalena Jolanta Piszczek
82
(43,85%)
Okręg 12
Kijaszkowo, Tłukomy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Tadeusz Józef Radliński
24
(10,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Bogusław Turkowiak
89
(39,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Ewa Hader
113
(50,00%)
Okręg 13
Wysoka Mała, Wysoka Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Jan Ciołek
108
(75,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Waldemar Paweł Kotecki
7
(4,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Mrowiński
29
(20,14%)
Okręg 14
Kostrzynek, Mościska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA
-
13
Grażyna Maria Wrzaszczak
96
(76,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA
-
14
Aleksandra Ryczek
29
(23,20%)
Okręg 15
Gmurowo, Nowa Rudna, Rudna, Stare
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Bator
87
(41,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA FONFERKA
-
15
Edmund Fonferek
122
(58,37%)