Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bokinka Pańska
Pokaż więcej
Łukasz Edward Kryński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(14,12%)
Zenon Michał Karpiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(85,88%)
Okręg 2
Mazanówka, Wiski.
Pokaż więcej
Anna Marianna Miciuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(48,91%)
Wiesław Adam Suszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(51,09%)
Okręg 3
Kalichowszczyzna, Żuki.
Pokaż więcej
Jadwiga Walentyna Rutko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(45,05%)
Agnieszka Ewa Kondraszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(54,95%)
Okręg 4
Bokinka Królewska
Pokaż więcej
Zbigniew Antoni Sokołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(50,55%)
Bożena Irena Kłoczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(49,45%)
Okręg 5
Choroszczynka
Pokaż więcej
Anna Szaniawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(88,06%)
Marek Papiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI
8
(11,94%)
Okręg 6
Dąbrowica Duża
Pokaż więcej
Adam Tymoszuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(30,17%)
Ewelina Joanna Kukawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĄBROWICA DUŻA
43
(37,07%)
Krzysztof Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(32,76%)
Okręg 7
Przemysław Paweł Harasimiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(22,45%)
Bernard Aron Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI
30
(30,61%)
Maria Falkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(46,94%)
Okręg 8
Tuczna I: Nr 1 i 2, od Nr 249 do nr 332A
Pokaż więcej
Andrzej Janusz Ziemba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(48,15%)
Kacper Fedorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(51,85%)
Okręg 9
Tuczna I: od nr 85 do nr 101 - nieparzyste, od nr 102 do nr 156, od nr 158 do nr 164C-parzyste, od nr 242 do nr 248A
Pokaż więcej
Zbigniew Antoni Osowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(60,00%)
Władysław Jan Tereda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(40,00%)
Okręg 10
Tuczna II: od nr 3 do nr 29, od nr 31 do nr 38, od nr 39 do nr 84, od nr 86 do nr 100 - parzyste
Pokaż więcej
Agnieszka Skwierczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(45,05%)
Grzegorz Antoni Mioduszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI
29
(26,13%)
Zofia Barbara Derlukiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(28,83%)
Okręg 11
Tuczna II: nr 30, nr 38A, od nr 157 do nr 165 - nieparzyste, od nr 166 do nr 241.
Pokaż więcej
Krzysztof Marek Olędzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(80,56%)
Anna Kukawska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(19,44%)
Okręg 12
Międzyleś, Międzyleś POM, Władysławów.
Pokaż więcej
Krystyna Dmitruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(74,59%)
Danuta Buczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(25,41%)
Okręg 13
Matiaszówka, Rozbitówka.
Pokaż więcej
Jerzy Sawczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(60,58%)
Zbigniew Sępkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI
41
(39,42%)
Okręg 14
Leniuszki, Wólka Zabłocka.
Pokaż więcej
Beata Violetta Sępkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Wólka Zabłocka-Kolonia.
Pokaż więcej
Sławomir Mariusz Mitura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)