Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego numery parzyste od 2 do 36, Gierzyna, Gwiaździsta, Jana Kilińskiego, Niepodległości, Plac Władysława Jagiełły, Rycerska, Staromiejska, Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Patryk Adam Kurc
62
(27,07%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Marcin Adam Banasz
43
(18,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Katarzyna Maria Bielawska
6
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Piotr Jan Schneider
80
(34,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Piotr Klinkert
38
(16,59%)
Okręg 2
Astronautów, Stefana Czarnieckiego, Dębina, Aleksandra Fredry, Jana Matejki, Władysława Orkana, Piwna, Rubinowa, Rynek, Woźnicka, Józefa Wybickiego, Żołnierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Marcin Stanisław Szołtysik
53
(25,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Leszek Franciszek Duda
61
(29,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Zbigniew Jan Płomiński
94
(45,19%)
Okręg 3
Michała Dudy, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego numery nieparzyste od 3 do 23, Krótka, Górnicza, Cypriana Kamila Norwida od nr 6 - 67, Promienna, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Mateusz Jan Królik
69
(26,14%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Dariusz Andrzej Kulej
16
(6,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Krzysztof Marek Sołtysik
99
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Lucjan Adam Labus
80
(30,30%)
Okręg 4
Adama Asnyka, Dworcowa od nr 1 - 50, Marii Konopnickiej, Metalowa 4, Lucjana Rydla, Sztolniowa, Wspólna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Arkadiusz Jan Sierzputowski
84
(36,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Anna Maria Liszka
90
(38,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bronisław Mikołaj Drozdz
58
(25,00%)
Okręg 5
Cegielniana, Ceramiczna, Cynkowa, Dworcowa od nr 54 - 142, Działkowa, Gajowa, Hutnicza, Leśna, Andrzeja Modrzewskiego, Tomasza Pękatego, Północna, Sportowa, Srebrna 8
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Janusz Krzysztof Działach
63
(24,90%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Agata Anna Smolińska
22
(8,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Anna Magdalena Bańczyk
53
(20,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Marcin Rafał Paruzel
65
(25,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Maria Wodarczyk
50
(19,76%)
Okręg 6
Białego, Kolejowa, Cypriana Kamila Norwida od nr 82 do końca, Por. Józefa Pindora, Srebrna 13, 14 i 15, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Michał Jacek Skrzydło
63
(28,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Tomasz Adam Respondek
86
(39,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Sławomir Paweł Janecki
28
(12,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Andrzej Miozga
43
(19,55%)
Okręg 7
Metalowa 1, 3, 5, 8; Srebrna 6, 10, 10A, 10B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Alina Maria Czarnecka-Chaś
53
(26,90%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Roman Piotr Boino
111
(56,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Piotr Antoni Kursatzky
33
(16,75%)
Okręg 8
Metalowa 2, 6; Srebrna 23, 25, 28
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Janusz Marian Dittrich
25
(12,02%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Irena Barbara Lukosz-Kowalska
69
(33,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Marcin Tadeusz Lisiak
20
(9,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Joanna Karolina Muniak
48
(23,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Katarzyna Borosz-Wojtas
46
(22,12%)
Okręg 9
Srebrna 17, 19, 21, 22 i 26
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Marcin Ryszard Marszałek
47
(23,50%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Łukasz Piotr Surygała
12
(6,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Dariusz Gerard Zok
93
(46,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Marcin Juliusz Juszczak
27
(13,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Teresa Kaźmierczak
21
(10,50%)
Okręg 10
Srebrna 16, 18, 20
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Paweł Łukasz Pawlak
79
(41,15%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Beata Maria Wolkownik
37
(19,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Mirosław Damian Jupowicz
33
(17,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Paweł Kasprusz
43
(22,40%)
Okręg 11
Jana Długosza, Gwarecka, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Skrajna, Stacyjna, Storczykowa, Sztygarska, Św. Marka, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Krystian Jan Galbas
32
(17,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Sebastian Józef Hyla
39
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Damian Joachim Siwy
89
(48,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dawid Łukasz Buchenfeld
23
(12,57%)
Okręg 12
Brynicka, Budowlana, Józefa Chełmońskiego, Harcerska, Podleśna, Józefa Poniatowskiego, Rolna, Sokoła, Śląska od nr 2 - 43
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Andrzej Franciszek Bramowski
59
(28,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Łucjan Czesław Myśliwczyk
51
(24,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Sebastian Jan Gwóźdź
49
(23,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Mateusz Żydek
50
(23,92%)
Okręg 13
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Imielów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Nowowiejska, Okólna, Paprotna, Polna, Południowa, Ptasia, Skautów, Sosnowa, Studzienna, Śląska od nr 45 - 88, Świerkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
-
26
Remigiusz Paweł Widera
44
(22,56%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Jan Paweł Lipka
13
(6,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Joanna Agnieszka Ślusarek
35
(17,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Agata Jadwiga Śliwa
63
(32,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Arnold Beniamin Pronobis
40
(20,51%)
Okręg 14
Karpacka, ks. Franciszka Wyciślika, Makowa, Przygodna, Przyjaźni, Wita Stwosza, Szyndros, Śląska od nr 90 do końca, Wodociagi Bibiela
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Karol Nikodem Gros
21
(12,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Bogdan Marek Skowronek
53
(32,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Marek Paweł Gulba
41
(25,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Piotr Kocan
47
(29,01%)
Okręg 15
Borowa, Grobla, Władysława Łokietka, Rzeczna, Starowiejska, Tartaczna, Żyglińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
23
Paweł Ogrodowski
6
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
-
24
Wojciech Stefan Janik
121
(45,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
-
25
Rafał Łukasz Wróbel
74
(27,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Eugeniusz Tadeusz Szulc
64
(24,15%)