Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Słupska
Pokaż więcej
Bartosz Władysław Ulanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
73
(34,27%)
Małgorzata Bartelik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
12
(5,63%)
Tadeusz Mirosław Gralak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
128
(60,09%)
Okręg 2
część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Bytowska, Jeziorna, Miła, Brzozowa, Ogrodowa, Cicha, Polna, Jabłoniowa, Św. Stanisława Kostki)
Pokaż więcej
Anna Agata Zganiacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
43
(23,37%)
Iwona Maria Michańczyk-Lejk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
50
(27,17%)
Włodzimierz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
91
(49,46%)
Okręg 3
część sołectwa Czarna Dąbrówka (miejscowość Czarna Dąbrówka: ul. Leśna, Lęborska, Przemysłowa, Gdańska, Dworcowa, Kaszubska)
Pokaż więcej
Teodor Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
44
(28,57%)
Wioletta Anna Klajna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
25
(16,23%)
Rafał Piotr Kozikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
36
(23,38%)
Julian Ryszard Bielawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
49
(31,82%)
Okręg 4
część sołectwa Rokity (miejscowość Rokity nr budynków: 1, 1A, 1E, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 11, 11A, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 19B, 19C, 19D, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 36E, 37, 37A, 38, 39, 39A, 40, 41, 54, 54A, 54B, 54C, 55, 56, 57, 58, 58A, 59, 60, 61, 62, 62A, 62B, 64, 64A, 65, 65A, 72, 72A, 76, 77, 81, 83, 90).
Pokaż więcej
Beata Barbara Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
122
(80,79%)
Dawid Ryszard Gralak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
29
(19,21%)
Okręg 5
część sołectwa Rokity (miejscowość Rokity nr budynków: 8, 9, 10, 12, 20, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 25B, 25F, 26, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 33A, 33B, 33C, 34, 35A, 42, 43, 44, 44A, 44C, 45, 45A, 46, 47, 48, 48A, 48B, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 75).
Pokaż więcej
Milena Małgorzata Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
100
(66,67%)
Leszek Edmund Smentoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
24
(16,00%)
Emilia Witka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
26
(17,33%)
Okręg 6
sołectwo Nożyno (miejscowości: Nożyno, Skotawsko), sołectwo Nożynko (miejscowość Nożynko).
Pokaż więcej
Marcin Jan Heron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
193
(68,44%)
Irena Cerapińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
22
(7,80%)
Dorota Majer-Gniot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
67
(23,76%)
Okręg 7
sołectwo Jasień (miejscowości: Jasień, Łupawsko, Obrowo, Jaszewo, Lipieniec, Sieromino, Dąbrowa Leśna), sołectwo Przylaski (miejscowość Przylaski).
Pokaż więcej
Jarosław Andrzej Cichosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
176
(67,69%)
Zbigniew Cierzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
84
(32,31%)
Okręg 8
sołectwo Bochowo (miejscowość Bochowo), sołectwo Bochówko (miejscowości: Bochówko, Gliśnica), sołectwo Rokitki (miejscowość Rokitki) sołectwo Dęby (miejscowość Dęby).
Pokaż więcej
Miron Jacek Pobłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
176
(91,19%)
Bogusław Gliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
17
(8,81%)
Okręg 9
sołectwo Kozy (miejscowości: Kozy, Kozin, Kostroga).
Pokaż więcej
Tomasz Naderza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
114
(60,00%)
Józef Bolesław Krause
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
22
(11,58%)
Mirosława Elżbieta Puttkammer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
54
(28,42%)
Okręg 10
sołectwo Mikorowo (miejscowość Mikorowo), sołectwo Wargowo (miejscowości: Wargowo, Wargówko, Przybin, Drążkowo) sołectwo Kotuszewo (miejscowość Kotuszewo)
Pokaż więcej
Mirosława Barbara Huk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
46
(28,22%)
Mariola Lucyna Labuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
19
(11,66%)
Aneta Gabriela Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
69
(42,33%)
Grzegorz Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
29
(17,79%)
Okręg 11
sołectwo Unichowo (miejscowość Unichowo), sołectwo Kartkowo (miejscowość Kartkowo).
Pokaż więcej
Roman Andrzej Zwolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
88
(61,97%)
Bogumiła Mrzygłód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
24
(16,90%)
Przemysław Antoni Butowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
30
(21,13%)
Okręg 12
sołectwo Kleszczyniec (miejscowości: Kleszczyniec, Osowskie, Połupino, Brzezinka).
Pokaż więcej
Stanisław Simlat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
52
(36,11%)
Monika Malek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
21
(14,58%)
Józef Lademann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
71
(49,31%)
Okręg 13
sołectwo Rokiciny (miejscowość Rokiciny), sołectwo Mydlita (miejscowości: Mydlita, Rudka).
Pokaż więcej
Wiesław Cygert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
145
(71,43%)
Henryk Mieczysław Smentoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
8
(3,94%)
Tadeusz Edmund Grota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
33
(16,26%)
Urszula Anna Brzeska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(8,37%)
Okręg 14
sołectwo Karwno (miejscowości: Karwno, Podkomorki, Flisów, Soszyce, Nowe Karwno), sołectwo Podkomorzyce (miejscowości: Podkomorzyce, Święchowo).
Pokaż więcej
Wiesław Józef Maciaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
98
(64,05%)
Izabela Karolina Bielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
55
(35,95%)
Okręg 15
sołectwo Jerzkowice (miejscowość Jerzkowice), sołectwo Kłosy (miejscowość Kłosy), sołectwo Otnoga (miejscowości: Otnoga, Zawiat).
Pokaż więcej
Katarzyna Sywanycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”
106
(70,20%)
Karol Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE JUTRO"
14
(9,27%)
Robert Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
31
(20,53%)