Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzarne-ulice: Aleja Świętego Józefa, Cmentarna, Człuchowska, Jagodowa, Kościuszki nr: 32 - 53, Leśna, Łąkowa nr: 1 - 6 oraz nr 8, 10, 12, Różana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Aleja Zwycięzców, Kwiatowa, Łąkowa nr 7, 9, 11 i od nr 13 do końca, Nowa, Robotnicza, Wesoła, Widok
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Dworcowa, Lipowa, Marszałkowska, Parkowa, Złota
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulica: Ogrodowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Kanałowa, Kolejowa, Moniuszki, Przemysłowa, Szkolna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Ciasna, Cicha, Długa, Kościelna, Kościuszki nr: 5 - 31, Mickiewicza, Poprzeczna, Słoneczna, Studzienna, Targowa, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Młyńska nr: 1 - 3, Plac Wolności, Podmurna, Szosowa, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Brzozowa, Cisowa, Dolna, Kasztanowa, Młyńska nr 4 - 29, Orzechowa, Piaskowa, Polna, Przytulna, Sarniak, Sosnowa, Spokojna, Szczecinecka, Świerkowa, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Sobieskiego, Wojska Polskiego nr: 1 - 10
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarne-ulice: Południowa, Pomorska, Strzelecka, Wojska Polskiego od nr 11 do końca, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wyczechy-Łoża (miejscowości: Łoża, Wyczechy)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Nadziejewo (miejscowości: Grabowiec, Janowiec, Nadziejewo, Wierzbnik, Wronkowo)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Biernatka (miejscowość Biernatka) Sołectwo Bińcze (miejscowości: Bińcze, Wygonki) Sołectwo Raciniewo (miejscowość Raciniewo)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Krzemieniewo (miejscowości: Krzemieniewo, Lędyczek Drugi, Malinowo, Prądy) Sołectwo Sierpowo (miejscowość Sierpowo)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Domisław (miejscowość Domisław) Sołectwo Kijno (miejscowość Kijno) Sołectwo Sokole (miejscowości: Domyśl, Sokole)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów