Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Ustronie
Pokaż więcej
Agnieszka Mroziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(17,23%)
Barbara Ewa Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
127
(35,88%)
Grzegorz Jerzy Kieliba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
166
(46,89%)
Okręg 2
Sołectwo Jedlicze A, Sołectwo Jedlicze B
Pokaż więcej
Stanisław Jan Wróblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(15,26%)
Wojciech Stanisław Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
182
(49,59%)
Michał Leszek Lubecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA LUBECKIEGO
129
(35,15%)
Okręg 3
Sołectwo Grotniki, Sołectwo Wiktorów
Pokaż więcej
Ewa Małgorzata Banaszczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
95
(30,06%)
Kinga Danuta Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI DANUTY BANASIK
221
(69,94%)
Okręg 4
Sołectwo Słowik, Sołectwo Kania Góra
Pokaż więcej
Krzysztof Wiktorowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
280
(48,61%)
Piotr Grzegorz Hudaś
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
185
(32,12%)
Piotr Grzegorz Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
111
(19,27%)
Okręg 5
Sołectwo Emilia, Sołectwo Lućmierz
Pokaż więcej
Bogumiła Ewa Wojdała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(30,41%)
Robert Zbigniew Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
81
(27,36%)
Marzena Małgorzata Nemec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA LUBECKIEGO
125
(42,23%)
Okręg 6
Sołectwo Rosanów
Pokaż więcej
Paweł Piotr Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174
(30,00%)
Anna Elżbieta Napora
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
145
(25,00%)
Benedykt Janusz Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
261
(45,00%)
Okręg 7
Sołectwo Dąbrówka Wielka, Sołectwo Dąbrówka Strumiany
Pokaż więcej
Robert Śniecikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
337
(54,89%)
Michał Krzysztof Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
277
(45,11%)
Okręg 8
Sołectwo Glinnik, Sołectwo Maciejów, Sołectwo Józefów
Pokaż więcej
Piotr Antoni Lebiedziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(20,38%)
Marcin Kulesza
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
156
(29,71%)
Mateusz Piotr Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
187
(35,62%)
Jerzy Antosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
75
(14,29%)
Okręg 9
Sołectwo Łagiewniki Nowe, Sołectwo Skotniki
Pokaż więcej
Piotr Kazimierz Wężyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
242
(40,54%)
Jan Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
132
(22,11%)
Dagmara Julia Owczarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI DANUTY BANASIK
223
(37,35%)
Okręg 10
Sołectwo Szczawin, Sołectwo Czaplinek
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Zatorski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(29,73%)
Marian Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
258
(58,11%)
Małgorzata Anna Pacześ
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
54
(12,16%)
Okręg 11
Sołectwo Biała
Pokaż więcej
Jacek Stańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
181
(53,55%)
Włodzimierz Grzegorz Graczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY SPOŁECZEŃSTWO
157
(46,45%)
Okręg 12
Sołectwo Ciosny, Sołectwo Jasionka, Sołectwo Dzierżązna, Sołectwo Bądków, Sołectwo Warszyce
Pokaż więcej
Tomasz Stańczykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(31,51%)
Krzysztof Tomasz Stanikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STANIKOWSKIEGO
31
(8,07%)
Ewa Granosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY GRANOSIK
97
(25,26%)
Agnieszka Joanna Palmowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PALMOWSKA
52
(13,54%)
Paulina Maria Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
83
(21,61%)
Okręg 13
Sołectwo Kębliny, Sołectwo Besiekierz Rudny, Sołectwo Besiekierz Nawojowy, Sołectwo Wola Branicka
Pokaż więcej
Dariusz Zbigniew Sędzicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
277
(61,83%)
Włodzimierz Józef Jarmusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
171
(38,17%)
Okręg 14
Sołectwo Gieczno, Sołectwo Kwilno, Sołectwo Lorenki, Sołectwo Rogóźno, Sołectwo Władysławów
Pokaż więcej
Gabriela Stanisława Skopiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Astachowice, Sołectwo Brachowice, Sołectwo Grabiszew, Sołectwo Śladków Górny, Sołectwo Wola Rogozińska, Sołectwo Wypychów
Pokaż więcej
Mirosław Henryk Matusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(45,35%)
Kamil Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
182
(54,65%)