Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Kosów
Pokaż więcej
Iwona Sobolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
88
(25,73%)
Agata Kicior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(37,13%)
Ryszard Adam Zawadzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(37,13%)
Okręg 2
Sołectwo: Ludwinów
Pokaż więcej
Marcin Chrząstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
67
(20,18%)
Dariusz Jan Parszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
169
(50,90%)
Wojciech Józef Witczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(28,92%)
Okręg 3
Sołectwa: Augustów, Kończyce-Kolonia
Pokaż więcej
Tomasz Odzimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
196
(35,64%)
Agata Kuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
66
(12,00%)
Wojciech Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(24,91%)
Stanisław Ryszard Kolanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(23,27%)
Ariel Zgardziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
23
(4,18%)
Okręg 4
Sołectwa: Młodocin Mniejszy, Rożki
Pokaż więcej
Mariusz Musielewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
100
(17,42%)
Dariusz Farbiś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(19,16%)
Jolanta Suligowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
238
(41,46%)
Roman Stanisław Wasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(21,95%)
Okręg 5
Sołectwa: Huta Mazowszańska, Zenonów
Pokaż więcej
Robert Witold Walkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
58
(17,42%)
Wioletta Janina Cholewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
74
(22,22%)
Dawid Patryk Łoboda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(21,92%)
Jan Tomasz Fryszkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(38,44%)
Okręg 6
Sołectwo: Kotarwice
Pokaż więcej
Artur Janczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
83
(22,37%)
Karol Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
14
(9,27%)
Jan Kazimierz Malmon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
220
(59,30%)
Okręg 7
Sołectwo: Mazowszany
Pokaż więcej
Krzysztof Berliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
110
(32,16%)
Barbara Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
183
(53,51%)
Adam Gołosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(14,33%)
Okręg 8
Sołectwo: Parznice
Pokaż więcej
Mariusz Ukleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
36
(7,86%)
Arkadiusz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
72
(15,72%)
Paweł Utkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(12,01%)
Agnieszka Rola
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
295
(64,41%)
Okręg 9
Sołectwa: Maliszów, Romanów
Pokaż więcej
Agnieszka Gałczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
59
(16,34%)
Dariusz Chruślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
183
(50,69%)
Robert Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(14,96%)
Robert Artur Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(18,01%)
Okręg 10
Sołectwa: Bardzice, Grabina
Pokaż więcej
Maria Marta Skorża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
50
(15,53%)
Krystyna Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
164
(50,93%)
Leszek Marczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(33,54%)
Okręg 11
Miejscowość: Kowala
Pokaż więcej
Rafał Zbojna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
101
(29,62%)
Radosław Jan Ziółko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
97
(28,45%)
Jarosław Słomka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(41,94%)
Okręg 12
Miejscowość: Kowala-Kolonia, Kowalówka
Pokaż więcej
Mieczysław Gębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
140
(40,58%)
Jolanta Teresa Pszczoła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(43,48%)
Bogusław Grzegorz Szydłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(15,94%)
Okręg 13
Sołectwa: Dąbrówka Zabłotnia, Ruda Mała
Pokaż więcej
Monika Danuta Bućko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
30
(7,67%)
Krzysztof Stanisław Farbiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
132
(33,76%)
Andrzej Piszczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(21,99%)
Agnieszka Katarzyna Gałczyńska-Frąk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(20,97%)
Tadeusz Jan Strzecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
15
(3,84%)
Małgorzata Maria Kiraga-Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(11,76%)
Okręg 14
Sołectwo: Trablice od nr 1 do 74C.
Pokaż więcej
Jolanta Danuta Trelka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
77
(23,05%)
Małgorzata Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
109
(32,63%)
Marcin Rajmund Jakubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148
(44,31%)
Okręg 15
Sołectwo: Trablice od nr 75 do końca
Pokaż więcej
Ilona Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO
124
(35,94%)
Małgorzata Grażyna Okólska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ
75
(21,74%)
Paweł Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146
(42,32%)