Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
GMINA JAROCIN-Sołectwa: Annapol, Bachorzew, Cielcza, Cząszczew, Dąbrowa, Golina i Stefanów, Hilarów, Kadziak, Kąty, Łuszczanów, Mieszków, Osiek, Potarzyca, Prusy i Roszkówko, Radlin, Roszków, Siedlemin i Ciświca, Tarce, Wilczyniec, Wilkowyja, Witaszyce, Witaszyczki, Zakrzew, Gmina Jarocin-Miasto Jarocin: Osiedle Nr 9 - 700 - lecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Stefan Szymczak
409
(5,04%)
-
6
Edyta Zielińska
49
(0,60%)
-
3
Roman Przybylski
196
(2,41%)
-
5
Stanisław Czesław Jezierski
79
(0,97%)
-
2
Karolina Baranowska
204
(2,51%)
-
7
Jerzy Marek Jerzyniak
158
(1,95%)
-
4
Grzegorz Maćkowiak
190
(2,34%)
-
8
Marta Bożena Bierła
259
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM
-
5
Beata Maria Czajczyńska
126
(1,55%)
-
1
Bartosz Walczak
1 353
(16,66%)
-
3
Wojciech Marcin Gmerek
149
(1,83%)
-
2
Julian Kazimierz Zegar
530
(6,53%)
-
7
Elżbieta Liliana Kostka
419
(5,16%)
-
4
Janina Zofia Nicke
390
(4,80%)
-
6
Mariusz Kominek
257
(3,17%)
-
8
Jarosław Wojciech Rodziak
286
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ryszard Idzi Kołodziej
384
(4,73%)
-
2
Karol Piotr Matuszak
740
(9,11%)
-
3
Katarzyna Ignasiak
67
(0,83%)
-
4
Anita Magdalena Piechocka
56
(0,69%)
-
5
Witold Kownacki
52
(0,64%)
-
7
Anna Staszak
71
(0,87%)
-
6
Bartłomiej Orpel
63
(0,78%)
-
8
Joanna Mąka
63
(0,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Daria Skrzypczak
48
(0,59%)
-
3
Karol Dariusz Wardeński
230
(2,83%)
-
2
Wanda Jadwiga Olesińska
172
(2,12%)
-
1
Andrzej Jacek Dworzyński
412
(5,07%)
-
4
Magdalena Molus
51
(0,63%)
-
6
Paweł Piotr Burkiewicz
86
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mirela Maria Wawrzyniak
16
(0,20%)
-
4
Maciej Zieliński
33
(0,41%)
-
2
Andrzej Weber
162
(2,00%)
-
3
Jagoda Magdalena Milich-Marciniak
28
(0,34%)
-
1
Łukasz Witczak
332
(4,09%)
Okręg 2
Gmina Jarocin – Miasto Jarocin: Osiedle Nr 1 – Stare Miasto, Osiedle Nr 2 – Tadeusza Kościuszki, Osiedle Nr 3 – Mikołaja Kopernika, Osiedle Nr 4 – Śródmieście, Osiedle Nr 5 – Ciświca, Osiedle Nr 6 – Tumidaj, Osiedle Nr 7 – Bogusław, Osiedle Nr 8 – 1000 - lecia, Osiedle Nr 10 – Glinki, Osiedle Nr 11 – Ługi, Osiedle Nr 12 – Wojska Polskiego, Osiedle Nr 13 – Os. Konstytucji 3 Maja I, Osiedle Nr 14 – Os. Konstytucji 3 Maja II, Osiedle Nr 15 – Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Arkadiusz Brzostowski
70
(0,72%)
-
6
Leszek Jan Grodzki
148
(1,51%)
-
5
Anna Raczkowska
43
(0,44%)
-
3
Maria Zofia Lisiecka
163
(1,67%)
-
1
Lidia Czechak
1 571
(16,05%)
-
4
Paweł Niewiadomski
194
(1,98%)
-
8
Andrzej Józef Gogulski
120
(1,23%)
-
2
Mirosław Paweł Drzazga
288
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM
-
4
Agnieszka Borkiewicz
752
(7,68%)
-
1
Mateusz Walczak
620
(6,33%)
-
3
Mariusz Adamkiewicz
291
(2,97%)
-
5
Jacek Stanisław Dutkiewicz
493
(5,04%)
-
2
Zdzisława Kazimiera Pilarczyk
264
(2,70%)
-
8
Iwona Tobolska
574
(5,86%)
-
6
Józef Hoffmann
382
(3,90%)
-
7
Dorota Aurelia Kubiak
333
(3,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Piotr Pyzik
61
(0,62%)
-
3
Wojciech Zdzisław Florczyk
145
(1,48%)
-
5
Marek Jan Grochowski
24
(0,25%)
-
6
Błażej Frankiewicz
86
(0,88%)
-
2
Hanna Jadwiga Szałkowska
418
(4,27%)
-
8
Edward Grzesiek
173
(1,77%)
-
1
Bronisława Kazimiera Włodarczyk
324
(3,31%)
-
4
Aleksandra Walczak-Głąb
106
(1,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Marcin Roguszczak
59
(0,60%)
-
2
Stanisław Franciszek Martuzalski
1 045
(10,68%)
-
1
Leszek Romuald Mazurek
196
(2,00%)
-
3
Kinga Maria Śmigielska
108
(1,10%)
-
7
Daria Urbaniak
54
(0,55%)
-
5
Leszek Władysław Żurek
46
(0,47%)
-
8
Izabela Żaneta Zaremba
26
(0,27%)
-
4
Marcin Zwierzyński
328
(3,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Daniel Gaszak
41
(0,42%)
-
3
Renata Barbara Nowak
76
(0,78%)
-
1
Dawid Śmigielski
165
(1,69%)
Okręg 3
Gmina Żerków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mariusz Krzysztof Stolecki
1 434
(30,89%)
-
3
Tomasz Bandyk
344
(7,41%)
-
2
Mariola Ewa Zawal
183
(3,94%)
-
4
Danuta Beata Wilak
118
(2,54%)
-
5
Renata Magdalena Strabel
94
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM
-
1
Wojciech Raś
372
(8,01%)
-
5
Przemysław Szymon Wojcieszak
30
(0,65%)
-
3
Zofia Agnieszka Ratajczak
191
(4,11%)
-
4
Agnieszka Waśkowiak
32
(0,69%)
-
2
Zbigniew Boruta
117
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Agnieszka Rybacka
186
(4,01%)
-
1
Jacek Marek Jędraszczyk
491
(10,58%)
-
4
Halina Maria Nowak
82
(1,77%)
-
2
Andrzej Szlachetka
175
(3,77%)
-
5
Zbigniew Biernacik
34
(0,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marzena Piotrowska
61
(1,31%)
-
4
Marek Janowski
79
(1,70%)
-
5
Maria Anna Wiśniewska
61
(1,31%)
-
2
Kasper Euzebiusz Ekert
283
(6,10%)
-
1
Małgorzata Maria Skalska
179
(3,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Łukasz Gościniak
61
(1,31%)
-
3
Jolanta Dorota Gościniak
21
(0,45%)
-
2
Elżbieta Jarosiewicz
14
(0,30%)
Okręg 4
Gmina Jaraczewo i Gmina Kotlin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Janusz Kazimierz Barański
384
(6,20%)
-
1
Jan Franciszek Szczerbań
1 049
(16,95%)
-
3
Małgorzata Piestrzyńska
95
(1,53%)
-
4
Damian Kmiecik
227
(3,67%)
-
5
Dorota Stanisławska
107
(1,73%)
-
6
Agnieszka Urbaniak
124
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM
-
2
Paweł Antoni Kołek
183
(2,96%)
-
1
Michał Mariusz Urbaniak
391
(6,32%)
-
4
Barbara Maria Dorsz
115
(1,86%)
-
3
Edmund Kowalczyk
220
(3,55%)
-
5
Halina Maria Maryniak
29
(0,47%)
-
6
Anna Maria Hamerska
37
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Wąsiewski
472
(7,63%)
-
3
Bartosz Banaszak
488
(7,88%)
-
1
Teodor Józef Grobelny
755
(12,20%)
-
5
Jolanta Teresa Jankowska
53
(0,86%)
-
6
Renata Zofia Kiełbasa
62
(1,00%)
-
4
Anita Kinga Pasternak
84
(1,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Walenty Kwaśniewski
536
(8,66%)
-
4
Nina Taczała
65
(1,05%)
-
6
Julita Szwałek
74
(1,20%)
-
2
Jan Marceli Klim
61
(0,99%)
-
3
Agnieszka Kubasik
93
(1,50%)
-
5
Jarosław Maciej Podkówka
94
(1,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Małgorzata Maria Czerzniak
45
(0,73%)
-
1
Artur Maciejowski
265
(4,28%)
-
2
Marek Dekert
82
(1,32%)