Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łupstych
Pokaż więcej
Andrzej Królikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
121
(79,08%)
Andrzej Bonifacy Gedig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
32
(20,92%)
Okręg 2
Sołectwo Gronity
Pokaż więcej
Stanisław Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
187
(73,33%)
Małgorzata Żmijewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
68
(26,67%)
Okręg 3
Sołectwo Naterki
Pokaż więcej
Radosław Krasicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
68
(30,36%)
Bożena Struczewska-Czajkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
90
(40,18%)
Piotr Barański
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
66
(29,46%)
Okręg 4
Część sołectwa Sząbruk, miejscowość Sząbruk-ulice: Andrzeja Samulowskiego, Hermana, Św. Anny, Św. Brunona, Św. Huberta, Św. Mikołaja, Wiosenna, Sportowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Skerda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
149
(78,01%)
Tomasz Naguschewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
42
(21,99%)
Okręg 5
Część sołectwa Sząbruk, miejscowość Sząbruk-ulice: Wiktora Steffena, Jagodowa, Wesoła, Pogodna, Leśna, Ptasia Aleja, Wodna, Nad Stawem, Polna, Jeziorna, Brzozowa, Bukowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Fiołkowa, Lawendowa, Różana, Rumiankowa, Liliowa, Makowa, Mikołaja Kopernika, Poziomkowa, Wrzosowa, Żurawinowa, Tulipanowa, Wojciecha Turowskiego, Grabowa, Platanowa, Akacjowa, Dębowa, Jarzębinowa, Leszczynowa, Jaworowa, Słoneczna, Jasna, Tęczowa, Jeżynowa, Aksamitna, Goździkowa, Promienna, Klonowa, Lipowa, miejscowość Siła
Pokaż więcej
Kornelia Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
159
(64,11%)
Tomasz Józef Bajerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
89
(35,89%)
Okręg 6
Część sołectwa Unieszewo obejmująca zwartą zabudowę wsi, teren po byłym PGR, miejscowość Barwiny
Pokaż więcej
Monika Truszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
78
(43,09%)
Grzegorz Rupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
103
(56,91%)
Okręg 7
Część sołectwa Unieszewo obejmująca teren Spółdzielni Mieszkaniowej "Ceramik", teren wokół stacji PKP oraz po prawej i lewej stronie torów kolejowych
Pokaż więcej
Paweł Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
96
(57,14%)
Wanda Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
72
(42,86%)
Okręg 8
Sołectwo Naglady
Pokaż więcej
Dominika Klaudia Małachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
107
(74,31%)
Piotr Czuryłło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
37
(25,69%)
Okręg 9
Sołectwo Gietrzwałd
Pokaż więcej
Teresa Gotczenia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
164
(55,22%)
Daniel Karnak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
133
(44,78%)
Okręg 10
Sołectwa: Cegłowo, Łajsy, Pęglity, Tomaryny
Pokaż więcej
Janusz Jan Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
95
(61,69%)
Anna Katarzyna Otta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
59
(38,31%)
Okręg 11
Sołectwa Woryty, Rentyny
Pokaż więcej
Henryk Przemysław Dębowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
133
(54,96%)
Katarzyna Gryczon
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
109
(45,04%)
Okręg 12
Sołectwo Łęguty
Pokaż więcej
Marlena Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
51
(42,15%)
Eugenia Ratowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
70
(57,85%)
Okręg 13
Część sołectwa Biesal na północ od dróg gminnych oznaczonych nr działek: 158, 277, 275, 59/2, 39/2, 19/2, do granic obrębu Biesal, miejscowość Podlejki
Pokaż więcej
Michał Puszczało
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
56
(45,90%)
Renata Olwaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GIETRZWAŁD
26
(21,31%)
Michał Maria Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
40
(32,79%)
Okręg 14
Część sołectwa Biesal, na południe od dróg gminnych oznaczonych nr działek 158, 277, 275, 59/2, 39/2, 19/2, zabudowa kolonijna
Pokaż więcej
Jadwiga Julicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GIETRZWAŁD
55
(37,93%)
Jolanta Natalia Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
34
(23,45%)
Dariusz Marian Welsyng
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WELSYNG NASZA GMINA
56
(38,62%)
Okręg 15
Sołectwa: Dłużki, Rapaty, Parwółki, Guzowy Piec, Jadaminy, Śródka
Pokaż więcej
Ewa Barbara Małkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KASPROWICZA
87
(48,88%)
Andrzej Lech Kłoczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
52
(29,21%)
Hanna Śniadach
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
39
(21,91%)