Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Szczawin Kościelny-ulice: Gostynińska, Jana Pawła II, Kutnowska, Łąkowa, Płocka, Spółdzielcza, Warszawska, Letnia, Sosnowa
Pokaż więcej
Jolanta Gabriela Osmolak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(44,16%)
Mariola Elżbieta Sarzała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(47,40%)
Adam Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
13
(8,44%)
Okręg 2
Szczawin Kościelny-ulice: Kwiatowa, Leśna, Osiedlowa, Parkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa.
Pokaż więcej
Marian Wincenty Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(61,54%)
Ewa Tarka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(38,46%)
Okręg 3
Przychód, Sewerynów, Szczawinek, Szczawin Borowy Wieś
Pokaż więcej
Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(67,72%)
Elżbieta Joanna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
61
(32,28%)
Okręg 4
Budy Kaleńskie, Kaleń, Misiadla, Mościska
Pokaż więcej
Mirosław Maciej Olejniczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(44,97%)
Wioletta Mękarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(32,28%)
Joanna Łyzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
43
(22,75%)
Okręg 5
Helenów I, Helenów II, Jesionka, Smolenta.
Pokaż więcej
Zygmunt Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(49,09%)
Barbara Berlińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(50,91%)
Okręg 6
Annopol, Gorzewo Kolonia, Kunki
Pokaż więcej
Roman Robert Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(46,76%)
Stanisław Jan Radecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(53,24%)
Okręg 7
Andrzejów, Reszki, Staw, Szczawin Borowy Kolonia, Waliszew.
Pokaż więcej
Mariusz Jacek Głogulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(56,13%)
Mirosław Milczarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
93
(43,87%)
Okręg 8
Adamów, Chorążek, Gołas, Łuszczanów
Pokaż więcej
Janusz Sobański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(49,52%)
Renata Gunerka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
105
(50,48%)
Okręg 9
Helenów Słupski, Janki, Słup.
Pokaż więcej
Marek Wypych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(50,47%)
Damian Simiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
82
(38,32%)
Grzegorz Machała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
24
(11,21%)
Okręg 10
Budki Suserskie, Stefanów, Suserz.
Pokaż więcej
Maciej Edward Garstka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(24,85%)
Ireneusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(47,34%)
Barbara Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
47
(27,81%)
Okręg 11
Dobrów, Holendry, Kamieniec, Teodorów.
Pokaż więcej
Józef Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(62,21%)
Marzena Sitkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
65
(37,79%)
Okręg 12
Helenów Trębski, Trębki, Witoldów.
Pokaż więcej
Anna Kraśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(35,71%)
Beata Rojewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
90
(64,29%)
Okręg 13
Swoboda, Wola Parcel, Wola Trębska.
Pokaż więcej
Ireneusz Porosa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(32,52%)
Włodzimierz Janusz Wasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(33,74%)
Artur Dzięcielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA DZIĘCIELEWSKIEGO
55
(33,74%)
Okręg 14
Kaźmierków, Mellerów, Pieryszew, Białka.
Pokaż więcej
Roman Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(50,77%)
Agnieszka Pasikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
64
(49,23%)
Okręg 15
Józefków, Krzymów, Lubieniek, Modrzew, Osowia, Tuliska.
Pokaż więcej
Krzysztof Sławomir Wujkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(49,57%)
Joanna Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA STĘPNIAK
59
(50,43%)