Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Rychwał, ulice: Agrestowa, Grabowska, Kwiatowa, Malinowa, Morelowa, Porzeczkowa, Wiśniowa, Sołectwo: Grabowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Krzysztof Raczkowski
131
(40,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Dyderska
60
(18,69%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
16
Radosław Tomasz Wojciechowski
130
(40,50%)
Okręg 2
miasto Rychwał, ulice: Akacjowa, Firmowa, Grodziecka, Józefów, Kaliska, Kościelna, Ogrodowa, Okólna, Plac Wacława Jedyńskiego, Przedszkolna, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Aleksander Jan Krzyżanowski
118
(45,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ CHOLEWICKI
-
19
Grzegorz Cholewicki
78
(29,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Cegielski
60
(22,90%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
16
Urszula Elżbieta Nowak
6
(2,29%)
Okręg 3
miasto Rychwał, ulice: Gimnazjalna, Kolarska, Konińska, Klonowa, Krótka, Piłkarska, Plac Wolności, Sportowa, Szkolna, Targowa, Tenisowa, Wioślarska, Żeglarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Roman Marek Drewniacki
144
(53,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Bukowiecki
126
(46,67%)
Okręg 4
miasto Rychwał, ulice: Chabrowa, Łąkowa, Makowa, Milewo, Nowa, Polna, Rumiankowa, Sokołów, Szałwiowa, Tuliszkowska, Tymiankowa, Wrzosowa, Złotkowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Krzysztof Józef Cichy
132
(41,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA LEWANDOWSKIEGO
-
23
Włodzimierz Wawrzyniec Lewandowski
184
(58,23%)
Okręg 5
miasto Rychwał, ulica: Żurawin Sołectwo: Wola Rychwalska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Waldemar Urbaniak
110
(50,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POKOLENIA RAZEM”
-
14
Aneta Jadwiga Roszak
56
(25,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Sławomir Glanc
52
(23,85%)
Okręg 6
Sołectwo: Jaroszewice Grodzieckie, Kuchary Borowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Tadeusz Bengier
63
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPOKOJNA WIEŚ”
-
22
Grzegorz Mariusz Miętkiewicz
86
(27,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCHARY BOROWE
-
21
Iwona Barbara Małolepsza
93
(29,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Jasiak
73
(23,17%)
Okręg 7
Sołectwo: Jaroszewice Rychwalskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Magdalena Jagodzińska
149
(65,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zenon Kwiryng
79
(34,65%)
Okręg 8
Sołectwo: Siąszyce, Zosinki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ
-
15
Kacper Kałużny
33
(11,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Henryk Piotr Grądziel
202
(69,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN
-
17
Kazimierz Macniak
55
(18,97%)
Okręg 9
Sołectwo: Biała Panieńska, Gliny, Lubiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Cezary Tomasz Piasecki
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Grochowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ
-
15
Krzysztof Wszędybył
77
(26,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Elżbieta Rogowicz
94
(32,08%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
16
Renata Dorota Andrzejewska
122
(41,64%)
Okręg 11
Sołectwo: Rybie, Siąszyce Trzecie, Złotkowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Iwona Jakubowska
92
(34,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POKOLENIA RAZEM”
-
14
Aleksandra Ewa Brzęcka
85
(31,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŚKOWIAK MIROSŁAW
-
20
Mirosław Ośkowiak
92
(34,20%)
Okręg 12
Sołectwo: Dąbroszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ
-
15
Szymon Jezierski
26
(8,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Roman Stanisławski
74
(24,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DREWNIACKIEGO
-
24
Tomasz Drewniacki
95
(31,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN
-
17
Zenon Marek Świerczyński
102
(34,34%)
Okręg 13
Sołectwo: Modlibogowice, Wardężyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Zofia Danuta Michalak
106
(49,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Brzęcki
109
(50,70%)
Okręg 14
Sołectwo: Czyżew, Rozalin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Mariola Sobczak
102
(46,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Paweł Kuczyński
117
(53,42%)
Okręg 15
Sołectwo: Broniki, Franki, Kuchary Kościelne, Święcia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY
-
18
Marek Jerzy Kowalski
117
(42,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Elżbieta Olkowska
160
(57,76%)