Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Skrzeczkowice, Sołectwo Borynia, Sołectwo Szeroka, Osiedle 1000 - lecia Szeroka, Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne, Osiedle Zofiówka, Sołectwo Bzie, Osiedle Przyjaźń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Maria Kinga Müller-Polnik
4
(0,04%)
-
2
Łukasz Antoni Dzierlęga
109
(1,22%)
-
4
Krystian Lucjan Kempny
23
(0,26%)
-
7
Daria Beata Wygasz
13
(0,15%)
-
5
Sylwia Szołtysek
36
(0,40%)
-
6
Barbara Strawiak
9
(0,10%)
-
3
Tomasz Kazimierz Kopertowski
53
(0,59%)
-
1
Jakub Krystian Gruszka
362
(4,06%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE
-
1
Ryszard Piechoczek
532
(5,96%)
-
2
Bogusława Maria Marchewka
230
(2,58%)
-
3
Renata Marta Sułkowska
57
(0,64%)
-
4
Parys Tomasz Błachut
85
(0,95%)
-
8
Anna Maria Kubica
25
(0,28%)
-
6
Tadeusz Kasprzycki
10
(0,11%)
-
5
Mirosław Damian Piksa
136
(1,52%)
-
7
Jacek Dariusz Zbyl
38
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
-
8
Izabela Regina Dąbrowska
328
(3,67%)
-
1
Janusz Toborowicz
593
(6,64%)
-
2
Urszula Sobik
504
(5,65%)
-
3
Robert Łukasz Chojecki
403
(4,51%)
-
5
Daniel Stanisław Waluś
137
(1,53%)
-
4
Halina Janina Konińska
143
(1,60%)
-
6
Kamil Wojciech Sobik
93
(1,04%)
-
7
Krzysztof Marek Reschke
66
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
-
3
Lucyna Urszula Salamon
49
(0,55%)
-
8
Agnieszka Matyszewska
25
(0,28%)
-
7
Krzysztof Jan Pala
10
(0,11%)
-
6
Agnieszka Stanisława Stępień
42
(0,47%)
-
2
Robert Węgrzyn
34
(0,38%)
-
4
Damian Rafał Mikołowicz
62
(0,69%)
-
5
Sławomir Sędłak
1
(0,01%)
-
1
Marian Bernard Janecki
760
(8,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Marcin Kasza
1 463
(16,39%)
-
3
Jarosław Andrzej Fojt
451
(5,05%)
-
6
Sławomir Sobczak
180
(2,02%)
-
5
Danuta Polak
121
(1,36%)
-
4
Michał Antoni Urgoł
653
(7,32%)
-
7
Magdalena Anna Szyda
30
(0,34%)
-
8
Adriana Wioleta Gut
50
(0,56%)
-
2
Stefan Józef Woźniak
535
(5,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Katarzyna Osowska
76
(0,85%)
-
1
Jarosław Piotr Ligas
231
(2,59%)
-
2
Zbigniew Łukasik
45
(0,50%)
-
4
Grażyna Jadwiga Jarecka
29
(0,32%)
-
7
Damian Świderek
36
(0,40%)
-
5
Agnieszka Małgorzata Hasik - Dziergas
19
(0,21%)
-
6
Edyta Elżbieta Sondowska
17
(0,19%)
-
8
Krzysztof Leszek Chaber
18
(0,20%)
Okręg 2
Osiedle Bogoczowiec, Osiedle Zdrój, Osiedle Chrobrego, Osiedle Tuwima, Osiedle Gwarków, Sołectwo Moszczenica, Osiedle Złote Łany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Ewelina Sroka
45
(0,46%)
-
4
Mieczysława Emilia Mróz
15
(0,15%)
-
5
Izabela Maria Kłosek
70
(0,72%)
-
3
Patrycja Stefańska
62
(0,64%)
-
2
Mariusz Ireneusz Tront
40
(0,41%)
-
6
Ewa Urszula Cop
8
(0,08%)
-
1
Janusz Jerzy Pielecki
270
(2,77%)
-
7
Michał Marek Bartczak
40
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE
-
3
Józef Paweł Danek
89
(0,91%)
-
5
Agnieszka Maria Bałazy
89
(0,91%)
-
4
Lucyna Busse
133
(1,36%)
-
6
Marian Jacek Mazur
28
(0,29%)
-
2
Roman Ireneusz Siuda
79
(0,81%)
-
1
Ewelina Barbara Auguścik
472
(4,84%)
-
8
Stanisława Joanna Pasoń
9
(0,09%)
-
7
Dariusz Jacek Mildner
53
(0,54%)
-
9
Bogdan Leon Goły
52
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
-
3
Piotr Hubert Możwiło
208
(2,13%)
-
2
Roman Piotr Foksowicz
288
(2,96%)
-
4
Bernadeta Magiera
483
(4,96%)
-
1
Alina Chojecka
1 189
(12,20%)
-
5
Janusz Andrzej Ogiegło
466
(4,78%)
-
6
Bożena Jadwiga Pasek
109
(1,12%)
-
8
Jarosław Józef Potępa
103
(1,06%)
-
9
Jerzy Raszewski
116
(1,19%)
-
7
Wanda Krystyna Pawliczek
222
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
-
3
Ryszard Artur Rakoczy
134
(1,37%)
-
1
Zbigniew Tadeusz Supernak
228
(2,34%)
-
2
Tadeusz Markiewicz
466
(4,78%)
-
5
Celina Agnieszka Jaworecka
77
(0,79%)
-
6
Małgorzata Piwko
102
(1,05%)
-
9
Piotr Franciszek Oszek
28
(0,29%)
-
8
Szczepan Korzański
24
(0,25%)
-
7
Renata Kazimiera Gagat
17
(0,17%)
-
4
Teresa Danuta Bac
146
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Tomasz Szereda
495
(5,08%)
-
4
Janina Bronisława Kozłowska
132
(1,35%)
-
3
Wojciech Mikołaj Marcol
867
(8,90%)
-
5
Malwina Magdalena Guzy
185
(1,90%)
-
8
Janina Barańska
97
(1,00%)
-
1
Tadeusz Grzegorz Sławik
938
(9,62%)
-
7
Sylwia Magdalena Bortlik
78
(0,80%)
-
6
Wojciech Leszek Bąk
121
(1,24%)
-
9
Piotr Sokal
106
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Magdalena Ewa Sujkowska
57
(0,58%)
-
3
Anna Wioleta Szczepaniak
136
(1,40%)
-
1
Piotr Aleksander Urbańczyk
267
(2,74%)
-
4
Paweł Warchałowski
108
(1,11%)
-
5
Alicja Gocman
26
(0,27%)
-
7
Józef Pietrek
34
(0,35%)
-
6
Daniel Dominik Bonar
91
(0,93%)
-
8
Oskar Stec
24
(0,25%)
-
9
Aneta Aleksandra Wójcicka
24
(0,25%)
Okręg 3
Osiedle Pionierów, Osiedle Arki Bożka, Sołectwo Ruptawa-Cisówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Dawid Wiktor Mikołajek
170
(2,25%)
-
2
Dariusz Krzysztof Gorski
100
(1,32%)
-
3
Artur Stanisław Domaszk
63
(0,83%)
-
4
Elżbieta Maria Balzam
16
(0,21%)
-
5
Marta Magdalena Pielecka
99
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE
-
1
Janina Barbara Szymańska
108
(1,43%)
-
4
Michał Łukasz Bugdoł
53
(0,70%)
-
2
Joanna Lucyna Żmudzińska
64
(0,85%)
-
3
Tomasz Szymon Motowidło
77
(1,02%)
-
5
Malwina Karolina Nowak
57
(0,75%)
-
6
Karol Sobczak
21
(0,28%)
-
7
Aleksandra Barbara Fabisz-Zblewska
139
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
-
5
Franciszek Alojzy Franek
243
(3,22%)
-
1
Anna Hetman
1 340
(17,75%)
-
2
Bolesław Jerzy Lepczyński
282
(3,74%)
-
4
Ewa Maria Niemiec
179
(2,37%)
-
3
Małgorzata Joanna Filipowicz
206
(2,73%)
-
6
Adam Dawid Śmigielski
107
(1,42%)
-
7
Grażyna Zofia Dąbkiewicz
69
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
-
1
Damian Józef Gałuszka
488
(6,46%)
-
3
Anna Pelagia Gnaś
68
(0,90%)
-
4
Iwona Kamila Pierchała
48
(0,64%)
-
7
Piotr Wojciech Boszowski
12
(0,16%)
-
2
Iwona Stanisława Rosińska
490
(6,49%)
-
5
Ewa Irena Wiśniewska
38
(0,50%)
-
6
Franciszek Cichoń
10
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Marian Ludwik Króliczek
191
(2,53%)
-
2
Mirosław Józef Lęga
471
(6,24%)
-
3
Szymon Stanisław Klimczak
659
(8,73%)
-
4
Wioletta Anna Frank
246
(3,26%)
-
1
Andrzej Matusiak
754
(9,99%)
-
7
Jolanta Irena Pasek
107
(1,42%)
-
6
Ewa Janina Frąckiewicz
137
(1,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tadeusz Zając
160
(2,12%)
-
3
Iwona Elżbieta Drożdż
65
(0,86%)
-
4
Roman Januszewski
19
(0,25%)
-
2
Adam Stec
40
(0,53%)
-
7
Bogusława Maria Tomaszewska
27
(0,36%)
-
6
Sebastian Czesław Sadowski
55
(0,73%)
-
5
Bożena Ewa Guzicka
72
(0,95%)
Okręg 4
Osiedle Staszica, Osiedle Morcinka, Osiedle Barbary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Justyna Grażyna Kempny
36
(0,48%)
-
5
Krystian Paweł Boksa
73
(0,97%)
-
3
Paweł Grzegorz Piechoczek
76
(1,01%)
-
1
Jacek Próchnicki
170
(2,27%)
-
2
Beata Edyta Stachura
65
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE
-
5
Edyta Nalepka
26
(0,35%)
-
1
Elżbieta Maria Siwiec
454
(6,05%)
-
2
Marek Krzysztof Krawczyk
83
(1,11%)
-
4
Barbara Krystyna Pieczatowska
58
(0,77%)
-
3
Marcin Paweł Gołębiowski
59
(0,79%)
-
7
Marek Andrzej Piwoński
72
(0,96%)
-
6
Natalia Emilia Legierska
29
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
-
2
Józef Adam Kubera
535
(7,13%)
-
4
Lucyna Maryniak
484
(6,45%)
-
1
Jarosław Józef Potępa
546
(7,28%)
-
5
Beata Agnieszka Kisielewska
297
(3,96%)
-
3
Radosław Zygmunt Pluta
208
(2,77%)
-
6
Monika Krystyna Brachaczek
200
(2,67%)
-
7
Adam Bolesław Łukasik
168
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
-
1
Grzegorz Wojciech Mosoń
362
(4,83%)
-
4
Ewa Huchulska
46
(0,61%)
-
2
Paweł Tadeusz Jagodziński
306
(4,08%)
-
3
Tadeusz Piotr Skubis
79
(1,05%)
-
5
Agata Agnieszka Zygmańska
28
(0,37%)
-
6
Anna Agnieszka Cilska
70
(0,93%)
-
7
Tadeusz Zygmunt Wilk
47
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mirosław Jan Kolb
861
(11,48%)
-
5
Michał Mariusz Chodura
301
(4,01%)
-
2
Angelika Krystyna Garus
486
(6,48%)
-
3
Bożena Spałek
234
(3,12%)
-
7
Wojciech Ireneusz Marek
300
(4,00%)
-
4
Bogusława Maria Knapik
65
(0,87%)
-
6
Lech Władysław Osiak
63
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Alicja Maria Sambor
33
(0,44%)
-
1
Janusz Andrzej Buda
370
(4,93%)
-
4
Irena Gertruda Koczor
56
(0,75%)
-
7
Maciej Adam Leśniak
7
(0,09%)
-
5
Mirosław Dariusz Grochowski
26
(0,35%)
-
2
Jadwiga Brzeska
61
(0,81%)
-
3
Wiesław Latoch
60
(0,80%)