Wspomagane przez trenera

(md)
Trener Wrzeszcz (tyłem) doskonale radził sobie na parkiecie. Fot. Michał Dudek
Lepiej niż przed rokiem zagrali... kibice. Fanom pszczyńskiej drużyny udało się nawet wygrać jednego seta, dzięki ambitnej grze, lecz ostatecznie polegli 5:1.

Lepiej niż przed rokiem zagrali... kibice. Fanom pszczyńskiej drużyny udało się nawet wygrać jednego seta, dzięki ambitnej grze, lecz ostatecznie polegli 5:1. A siatkarki, które rzuciły rękawicę swoim fanom, wyzywając ich na pojedynek na parkiecie – grały całkowicie na luzie.

Wiele akcji kończyły z uśmiechem na ustach, gdy coś nie wyszło nikt się nie denerwował. To najważniejsze, że w takim meczu potrafiły się bawić i zintegrować z kibicami. Nie zawiódł również trener Paweł Wrzeszcz, który najpierw skupił się na sędziowaniu spotkania, by następnie w dwóch ostatnich setach wystąpić na parkiecie. Ale trener, jeszcze do niedawna bardzo dobry zawodnik, również potraktował kibiców łagodnie.
– Gdybyśmy grały normalnie, nie mieliby w ogóle szans – mówiły po meczu siatkarki.

Kibice przyjęli wynik z pokorą. – Najważniejsza była dobra zabawa – powtarzali. Teraz z niecierpliwością będą czekać na kolejne spotkanie, które zapewne odbędzie się za rok, a może i wcześniej, jeżeli będą do tego odpowiednie warunki.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek związanych z pszczyńską siatkówką. Za tydzień to pszczyńscy fani coś przygotują dla swoich siatkarek. Nie chcieli zdradzić co, ale, jak nas zapewnili organizatorzy z Klubu Kibica, ma być bardzo wesoło i sympatycznie.