OMBR Pszczyna

avatarOMBR Pszczyna

Pszczyna
http://www.pszczyna.caritas.pl, 43-200 Pszczyna, ul. Św. Jadwigi 4, tel./fax: +48 32 4490894

Zaproszenie na koncert

2014-10-09 09:58:44

Będzie to jednak powtórka na która warto przyjść. Jak zawsze, tak i tym razem przewidujemy niespodzianki. Będą nowe piosenki, na scenie pojawią się goście, a i muzycy się zmienią. Niestety nie zagra już z nami Paweł Kukla, natomiast pojawią się nowe osoby pod przewodnictwem Piotra Filipczuka. Drugi nasz przywódca muzyczny, Szymon Szczepańczyk, pozostał nam wierny. Głównym dyrygentem koncertu, tradycyjnie już, będzie Jarosław Folek - wicedyrektor Ośrodka MBR.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 24 października o godzinie 19.00. Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka filmowa. Zgromadzoną widownie zaprosimy do kina na długą podróż od filmu do filmu.
Po koncercie odbędzie się kiermasz rękodzieła wykonanego w Ośrodku podczas terapii zajęciowej. 

Bilety można rezerwować pod numerem telefonu: 449-08-94 u pani Kasi Otręby - Folek. Cena biletu - cegiełki wynosi 15 złotych. Wszystkie fundusze zebrane podczas koncertu, zostaną przeznaczone na cele statutowe Ośrodka.

Koncert wpisuje się w zbiórkę publiczną, na którą zgodę wydał Starosta Pszczyński. Celem zbiórki publicznej jest wsparcie zadań statutowych Ośrodka Matka Boża Różańcowa, a w szczególności:
- zorganizowanie wycieczek dla podopiecznych Ośrodka,
- wsparcie zawodów sportowych dla osób niepełnosprawnych,
- wsparcie działalności zespołu folklorystycznego Folkowianie działającego w Ośrodku,
- remont dachu Ośrodka.

Cele te można również wesprzeć poprzez datki składane do puszek kwestarskich lub poprzez dobrowolne wpłaty na konto: Bank Spółdzielczy Pszczyna 12 8448 0004 0019 9733 2056 0007.

Jesteś na profilu OMBR Pszczyna - stronie mieszkańca miasta Pszczyna. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.