Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna

avatarHotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna

Pszczyna
Hotel Piaskowy zlokalizowany jest przy trasie DK-1 Bielsko-Biała - Katowice - Warszawa. Do dyspozycji Gości jest 45 komfortowo wyposażonych pokoi. Podczas pobytu Goście mają możliwość skorzystania z Restauracji Kameralna, fińskiej sauny, Tv Room z salonem gier. Restauraca Kameralna nagrodzona Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau i Certyfikatem Jakości Tripadvisor. Hotel: tel. 32 447 44 40 Restauracja: 502770484 ul Piechurów 3, Pszczyna

Pobyt Walentynkowy w Hotelu Piaskowy*** Restauracja Kameralna

2014-01-15 02:28:39

Walentynki! Romantyczne chwile we dwoje w Hotelu Piaskowy***
14 lutego to szczególny dzień, w którym wszyscy zakochani chcą spędzić ze sobą niezapomniane chwile. Kolacja przy świecach, kuchnia śródziemnomorska i romantyczny klimat są świetną propozycją na ten wyjątkowy dzień, a zimowa, mroźna pora nam w tym nie przeszkodzi!
Przedstawiamy ofertę na romantyczne spędzenie czasu we Dwoje
Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych !
Nastrojowa muzyka i ciepły klimat sprawią, że będzie to idealne miejsce na spędzenie wyjątkowej kolacji we dwoje.Szef kuchni naszej restauracji przygotuje dla zakochanych wyjątkowe menu na kolację przy świecach, podczas której będziecie mogli delektować się kulinarnymi afrodyzjakami.
Zrób Niespodziankę Ukochanej Osobie! i spędźcie czas w romantycznym miejscu!
Jeżeli planujesz w tym czasie wyznać Miłość swojej drugiej połowie, zaręczyć się ? A może zrobić niespodziankę Urodzinowo - Walentynkową ?
Na tę właśnie okoliczność pragniemy zaprosić wszystkich zakochanych do spędzenia wyjątkowych chwil w naszym Hotelu jak również Restauracji Kameralna przy blasku świec podczas Romantycznej Kolacji.
www.hotelpiaskowy.pl

Jesteś na profilu Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna - stronie mieszkańca miasta Pszczyna. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.