Zapraszamy do poznania oferty kulturalnej na najbliższy weekend. Teatralnie będzie w Chorzowie i w Katowicach, tanecznie w Bytomiu, jazzowo w Gliwicach, a w Beskidach nadal króluje folklor w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej. W wielu miastach organizowane są bezpłatne koncerty plenerowe, a w kościołach będzie można posłuchać muzyki organowej. Kliknij w galerię i sprawdź nasze propozycje na weekend z kulturą!


Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Robert (gość)

    Uwaga Rodzice! W związku z tym, że pewien pedofil skazany dwukrotnie za pedofilię po odbyciu kary postanowił zamieszkać w Żorach! Z moich informacji wynika, że w chwili obecnej już jest w Żorach! Uczulam wszystkich rodziców, teraz zwracajcie jeszcze większą uwagę na Wasze dzieci. Nie wiemy gdzie pójdzie, na którym placu zabaw się pojawi, gdzie będzie próbował zagadać nasze dzieci! Uważajcie!