27-letni mężczyzna z Nowej Zelandii wskazał 8 europejskich krajów, gdzie mieszkają najpiękniejsze kobiety. Oczywiście, nie mogło zabraknąć Polek!

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Mike z Nowej Zelandii stara się podróżować po całym świecie. Odwiedził już blisko 50 krajów. Na podstawie swoich doświadczeń postanowił stworzyć zestawienie najpiękniejszych europejskich nacji. Jak sam podkreśla, nigdzie na świecie nie ma piękniejszych kobiet, niż w Europie. A gdzie konkretnie? Zobaczcie galerię zdjęć!

Ranking znajduje się na blogu someforeignguy.com.

PS. Biorąc pod uwagę stereotypy panujące w naszym kraju, to miejsce 5. jest dość kontrowersyjne.


Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Marian (gość)

    Uwaga o 5. miejscu w czołówce jest tylko podkreśleniem stereotypu, który w mojej ocenie należy do przeszłości. W Niemczech wprawdzie bywałem rzadko, ale do dziś często oglądam z satelity niemieckie koncerty, imprezy sportowe i uważam, że Nowozelandczyk specjalnie się nie pomylił. Piosenkarki niemieckie i to niekoniecznie młodego pokolenia są urodziwe i przeczą stereotypom a i widownia prezentuje się moim zdaniem podobnie jak wszędzie. Z wiekiem wszyscy tracimy na urodzie i nie tylko w Niemczech.