Ucho Prezesa to polski komediowy serial polityczny, będący satyrą na rządy PiS. Stworzony został przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy odcinek wyemitowano 9 stycznia 2017 na YouTube. Akcja serialu rozgrywa się w gabinecie Prezesa, który gości polityków obozu rządowego, by wydawać im polecenia lub słuchać sprawozdań z podejmowanych działań. Choć serial jest pełen odniesień do rzeczywistości, przy żadnej postaci nie pada nazwisko osoby, na której jest ona wzorowana. Dlatego spieszymy z pomocą w odszyfrowaniu pierwowzorów bohaterów. Kliknij w galerię i zobacz sam!


Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  :-))) (gość)

  Świetna satyra na obecne czasy :-). Sam tytułowy prezes został zagrany niemal jak żywy :-). Równie dobrze wyszła parodia np. minister edukacji oraz słynnej posłanki Krystyny :-). Ale szczytem wszystkiego jest stojący w kącie globus, na którym znajduje się tylko... Polska :-). Polecam! :-)

  widzemówie (gość)

  nie wazne kto jest kto. wazne ze niektórzy gupieją gdy obiecasz im stołek. bez względu na partię i okoliczności. tak jest nie tylko przy uchu prezesa. wystarczy się rozejrzeć