(© UM Pszczyna)

Przebudowa ul. Bogedaina w Pszczynie rozpoczęła się w sierpniu. W pierwszej kolejności rozpoczęto prace związane z budową chodników. Przetarg wygrała firma Eurovia Polska, która na wykonanie inwestycji ma czas do końca czerwca 2018 roku. Na kompleksową przebudowę ul. Bogedaina Urząd Miesjki w Pszczynie przeznaczy 1 242 221 zł. Przy okazji inwestycji powstał projekt zieleni, który zakłada w miejscu starych i chorych drzew nasadzenie nowych. Pozostałości po starej alei bukowej zostaną uzupełnione. W projekcie dobrano gatunki, które sprawdzą się w warunkach miejskich. W poszyciu posadzone zostanie 4021 szt. róży okrywowej.

Zgonie z informacjami urzędu miejskiego, kolejnym etapem będzie przebudowa nawierzchni. W trakcie realizacji inwestycji posadzone zostaną nowe drzewa oraz krzewy.

Przetarg wygrała firma Eurovia Polska, która na wykonanie inwestycji ma czas do końca czerwca 2018 roku. Na kompleksową przebudowę ul. Bogedaina Urząd Miesjki w Pszczynie przeznaczy 1 242 221 zł.
Przy okazji inwestycji powstał projekt zieleni, który zakłada w miejscu starych i chorych drzew nasadzenie nowych. Pozostałości po starej alei bukowej zostaną uzupełnione. W projekcie dobrano gatunki, które sprawdzą się w warunkach miejskich. W poszyciu posadzone zostanie 4021 szt. róży okrywowej.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!