Do tragicznego wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 14 na DK 1 w Kobiórze, w pobliżu zjazdu do Promnic. 29-letni kierowca hondy civic prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą, wjechał do rowu i z impetem uderzył w drzewo.

Dwóch młodych mężczyzn w wieku 26 i 27 lat zginęło w tragicznym wypadku na DK1 w Kobiórze. Honda civic, którą jechali roztrzaskała się na drzewie.

Samochodem podróżowało czterech mężczyzn z Tychów. Dwóch pasażerów w wieku 26 i 27 lat zginęło na miejscu. 29-letni kierowca oraz 30-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Wiadomo, że 29-letni kierowca był trzeźwy, pobrano mu jednak krew w celu przeprowadzenia szczegółowych badań w laboratorium. Utrudnienia w ruchu trwały około 3 godzin, w tym czasie ruch w kierunku Pszczyny odbywał się lewym pasem jezdni.

Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiskaPodwyżki w Biedronce, Lidlu, Auchan. Ile zarabiają?KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE


KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS


Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!