Dopadły was upały, a sposobów na chłodzenie coraz mniej? Sprawdź, jak radzić sobie z wysoką temperaturą. Uzupełnianie płynów jest ważne, ale oprócz tego istnieją inne sposoby na upał.

Jak radzić sobie z upałem? Prezentujemy kilka sposobów...

Najważniejsze podczas upałów jest to, aby nie odwadniać organizmu i ciągle uzupełniać go wodą. Są również tacy, którzy zamiast wody preferują solone napoje, np. herbata z solą. Oprócz różnych ochronnych środków, trzeba znaleźć sposób, aby normalnie funkcjonować. Jeśli w tym czasie nie trzeba iść na miasto, tym lepiej. Należy pamiętać też o tym, że w godzinach południowych słońce świeci najmocniej i od dłuższego przebywania można dostać nawet udaru. Chcesz uniknąć złego samopoczucia? Zapoznaj się z naszymi sposobami:

Kliknij TUTAJ - i poznaj kilka sposobów na upał!

Chłodniki są niezwykle zdrowe, ponieważ przyrządza się je z surowych warzyw i owoców!


Życie i styl

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkaniec (gość)

sposób na upał to siąść przed kompem i projektować urządzenia które skończą ciągłe kupowanie rupieci ze sklepów hipermarketów itp. Na początek fajny pomysł z latarką napędzaną sprężyną.Wystarczy większy silniczek z zabawki przystawić do niego żarówkę ledową.Wprawiony w ruch zaświeca zwykłą diodę 12 v np od postoju. Wystarczy napędzać go sprężyną z dużego zegara i mamy wieczną latarkę bezobsługową.Można to zaprojektować na całe życie. Podobne kombinacje można zrobić z lodówką robiąc ją z zamrażarki 6 szufladkowej ,pralkę np Diana podłączone tylko wolne obroty do silnika a reszta w funkcji wirnikowej czy gromadzenie wody deszczowej do spłukiwania . Skończmy z wabieniem siebie na głupoty i zachcianki producentów szukających bogactw z naiwności człowieka

lokatorka (gość)

Upały,a 27 06 o 21 w lasku przed wjazdem na Bańgów zaczęło się spalanie odpadów,smród niemiłosierny.Wyglądało to na spalanie opon,lub coś w tym rodzaju.Wschodni wiatr wszystko przywiał na pobliskie osiedle,które od lat jest ciągle narażone na sąsiedztwo smrodu,dymu i płu.

Marian (gość) (ania)

Ci co piszą takie bzdurne komentarze robią to ze strachu aby broń Boże nic przypadkowo nie ujawniono bo wtedy pewne furtki z których się korzystało zostaną pozamykane . Z pewnością nie popierasz również komisji śledczych bo przy tej okazji również wyjdzie na jaw to co nie powinno ujrzeć światła dziennego.

Chorzowianie (gość) (bogaty2017)

Niestety Siemianowice i Katowice z pewnością by się dołożyły, ale Chorzów z pewnością nie. Kotala wolał wywalić ( w całości) już 56 milionów w błoto czyli na Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że już wkrótce CBŚ tą sprawą się zajmie i Kotala wraz z radnymi, którzy mu na to pozwolili odpowiedzą za to karnie.

bogaty2017 (gość)

upały są chorzowska fala jest zamknięta a pani prezes parku nic nie umie z tym zrobić bo ją stać na drogie wycieczki nad jeziora Włochy garda bugla umieli odnowić a fale tylko zabulić i parking zrobić to jest cały park śląski jak by każdy dało miasto Siemianowice Katowice i Chorzów dało pieniądze to by zrobili

Janko (gość)

wiatrak skierowany na miske z lodem pomaga.. lub coś w tym stylu https://www.youtube.com/watch?v=pf8UvIWBCiw

szakal (gość)

Wentylator biurkowy doraznie potrafi zalatwic sprawe. teraz sa promocje na takie rzecyz w elektromarketach. jesli upal bedzie za duzy to mozna postawic przenosna klime i bedzie po sprawie :)