The Look Of The Year 2015 - poznaj finalistki! W piątek 24 lipca w Łodzi odbył się ogólnopolski półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2015. Spośród 100 kandydatek z całej Polski wyłonionych w trakcie kilkumiesięcznych castingów, jury wybrało 15 finalistek, w tym aż 4 z naszego województwa. Zobacz zdjęcia...

The Look Of The Year 2015 - finalistki! Są dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]

Finalistki The Look Of The Year 2015:

- Aleksandra Przybyła, TLOTY Warszawa
- Oliwia Łucka, TLOTY Toruń
- Martyna Matysiak, TLOTY Częstochowa
- Agata Grzybowska, TLOTY Dąbrowa Górnicza
- Daria Patka, TLOTY Bielsko-Biała
- Adrianna Sieklińska, TLOTY Bielsko-Biała
- Monika Mikołajczak, casting online Poznań
- Inez Waszkiewicz, TLOTY Gdynia
- Hanna Ciechomska, TLOTY Toruń
- Katarzyna Pierzchalska, casting online Łódź
- Patrycja Abłażewicz, TLOTY Elbląg
- Alicja Radko, TLOTY Lublin
- Adrianna Surowik, TLOTY Elbląg
- Aleksandra Pechal, casting online Warszawa
- Sylwia Wronowska, casting online Lublin

Do finalistek dołączy jeszcze Telimena Stachnik z Ropczyc - zwyciężczyni castingu "Ostatniej szansy" zorganizowanego na łamach magazynu FLESZ.

Wielki finał ogólnopolskiej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2015 już 2 września w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi.

THE LOOK OF THE YEAR

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery.

Co roku w ponad 55 krajach organizowane są edycje narodowe, w których udział bierze około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. THE LOOK OF THE YEAR stwarza równe szanse dziewczynom na całym świecie bez względu na ich kolor skóry, przekonania religijne. W corocznym światowym finale, wyłaniana jest Modelka THE LOOK OF THE YEAR, która otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek i rozpoczyna w ten sposób międzynarodową karierę.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!