W San Diego został zorganizowany impreza Comic Con. W czasie wydarzenia fani mogą się spotkać m.in. z aktorami z ich ulubionych seriali i zadać im pytanie. Zobaczcie, co działo się podczas spotkania z bohaterem serialu "Breaking Bad".

"Breaking Bad" to serial kultowy. Nic więc dziwnego, ża aktorzy z produkcji pojawili się na tegorocznym Comic Conie. Bryan Cranston zadziwił swoich fanów w czasie panelu dyskusyjnego. Gdy z sali padło pytanie, jak podobała mu się miejscowość, w której kręcono serial. Dodajmy, że chodziło o Albuquerque, z którego pochodził chłopak zadający pytanie.

Grający Waltera White'a zaskoczył wszystkich swoją odpowiedzią. Aktor przyznał, że faktycznie miasto mu się podobało i czasami do niego wraca. "Odwiedzam wtedy twoją matkę" - zwrócił się do chłopaka, który zadał to pytanie. Sala wybuchnęła śmiechem. Aktor chciał jeszcze bardziej podkreślić swoją ciętą ripostę i rzucił mikrofon na ziemię. Wideo przedstawiające sytuację zobaczyło już kilka milionów osób.
Źródło: RUPTLY/x-news

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!