Studniówka 2017 Pszczyna: Ach co to był za bal. Piękne stroje, widowiskowe polonezy. W piątek w Dworku Eureka w Czechowicach Dziedzicach studniówkę świętowali uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.

W piątek, 17 lutego w Dworku Eureka w Czechowicach Dziedzicach swoje odliczanie do matury rozpoczęli uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie. Podczas studniówki bawiło się 104 maturzystów, ich osoby towarzyszące oraz zaproszeni nauczyciele. W sumie ponad 200 osób.

Zabawę uroczyście otworzył dyrektor szkoły Damian Cieszewski. - Miło się bawić, kiedy czas ku temu. Dzisiaj taki czas jest - mówił dyrektor i życzył uczniom wyśmienitej zabawy i wspaniałych wspomnień. - Od dziś będziemy odliczać. Za sto dni, czeka was bardzo ważna spraw. Życzę wam, aby na maturze wszystko bardzo dobrze wyszło. - mówił.

Połamania piór maturzystom, życzył też burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol, który w symbolicznym geście przekazał też na ręce dyrektora pióro.

Żeby tradycji stało się za dość, nim rozpoczęto zabawę do białego rana uczniowie zatańczyli poloneza, a właściwe cztery. Najpierw był piękny polonez pokazowy, potem uczniowie tańczyli z nauczycielami, a później odtańczono polonezy klasowe.

Czytaj również:
Miss Studniówki 2017. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]

Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!