(© LuAnn Snawder Photography, CC BY-ND 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/)

W tym tygodniu przygotowaliśmy weekendowy quiz z przymrużeniem oka na temat piosenek. Zobaczcie, który zespół powinien napisać piosenkę o Tobie.

W życiu przesłuchaliście setki piosenek. Macie swoje ulubione zespoły i melodie z którymi się nie rozstajecie. Bo jak tu żyć bez muzyki? Rozwiążcie nasz quiz, który choć w małym stopniu pozwoli Wam odpowiedzieć na pytanie, jaki zespół powinien napisać o Was piosenkę.

Kliknij w link, żeby przejść do quizuZobacz też: Grzegorz Skawiński: Malarstwo daje mi ucieczkę. Kiedy mam trudne momenty w życiu, zaczynam malować

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Wredny sąsiad (gość)

    Na pewno nie zespół Krzysia g. On za bardzo grać nie potrafi, ale musi go każdy słyszeć, taki kompleks. Za zakłócenie spokoju powinien być sądzony. Może już wkrótce się doczeka :)