Kilka dni temu odbyła się premiera naszego najnowszego filmiku o Śląskim Wesołym Miasteczku. Zobaczcie go...

Śląskie Wesołe Miasteczko: Nowy spot promocyjny - podoba się?Film został opublikowany na oficjalnym kanele słowackiej firmy TMR , która stała się większościowym udziałowcem w spółce, mającej zmodernizować Śląskie Wesołe Miasteczko. Jak czytamy w opisie filmu:

Jedna z najciekawszych rozrywek na Śląsku od 1959 roku to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Na miłośników mocnych wrażeń czekają najbardziej ekstremalne atrakcje, a wśród nich jedyny w Polsce rollercoaster Tornado z podwójną pętlą. Rodzinną wyprawę umilą m.in. beczka śmiechu, gabinet krzywych luster i Gwiazda Duża – największa karuzela w kraju. Nie lada emocji dostarcza także zakręcona jazda na karuzelach Apollo 2000, Mix Machine czy Balerina. O szybsze bicie serca przyprawia wizyta w Smoczej Jamie, a rozrywkę dla najmłodszych zapewnia przelot na Helikopterkach czy szalona jazda w Skoterniach. Spragnieni wrażeń mogą również zjechać łodzią do wody z 12-metrowej wieży.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    dorotka (gość)

    nie ma spacerówek to moja rodzina nie korzysta, bo dzieci same nie pojadą a ja mam chorobe lokomocyjną