Runmageddon przyzwyczaił nas już do nietypowych lokalizacji swoich imprez. W naszym województwie biegi organizował już na hałdach i Pustyni Błędowskiej, zaś treningi m.in. w kopalni i centrum handlowym. Teraz czeka nas kolejna nietypowa lokalizacja. 17 września odbędzie się specjalny trening przed kolejną śląską edycją Runmageddonu. Miejsce - Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko. Co ważne, uczestnicy treningu będą mogli skorzystać z atrakcji lunaparku.

Runmageddon mocno uderza w klimat miejsca, w którym organizuje swoje biegi. W Trójmieście mamy więc na trasie plażę i morze, w Ełku mazurskie jeziora, a pod Warszawą twierdzę Modlin. W województwie śląskim areną biegu były najczęściej, a jakże, hałdy pomiędzy Zabrzem a Gliwicami. Jedną edycję zorganizowano jednak w zupełnie innym miejscu, czyli na Pustyni Błędowskiej. Chodziło o pokazanie różnorodności regionu. Podobnie będzie przy najbliższej edycji Runmageddonu Silesia. Organizatorzy tym razem postanowili pokazać górskie oblicze województwa. Impreza odbędzie się więc w Szczyrku, a na trasie zmierzymy się m.in. ze Skrzycznem.

Zanim jednak dojdzie do samej imprezy trzeba się przygotować. Od tego są specjalne treningi organizowane przez Runmageddon. Tu też lokalizacja gra ważną rolę. Mieliśmy już m.in. trening na poziomie 355 Kopalni Guido w Zabrzu czy w CH Forum w Gliwicach. Tym razem odbędzie się on w Legendii, czyli Śląskim Wesołym Miasteczku.

Zobacz jak wyglądał Morderczy Trening Runmageddonu w CH Forum w Gliwicach


Trening w Legendii odbędzie się 17 września. Pierwsza seria zawodników wystartuje o godz. 10, kolejne o 10.30 i 11. W każdej fali może pobiec ok. 70 osób. Na terenie lunaparku przygotowany zostanie tor, który (oczywiście w mniejszej skali) przygotować ma uczestników do właściwej imprezy. Będą więc ścianki, zasieki, trochę wspinaczki, sporo potu i mnóstwo zabawy.

Koszt udziału w takim treningu to 30 zł. Co jednak ważne, w tej cenie otrzymujemy nie tylko start, ale również możliwość korzystania z atrakcji Legendii. Wśród uczestników zostanie również rozlosowany jednodniowy karnet na nowe trasy narciarskie w Szczyrku.

ZAPISY NA TRENING W LEGENDII NA STRONIE RUNMAGEDDONU


WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Najbliższa edycja Runmageddonu Silesia odbędzie się w dniach 21-22 października w Szczyrku. Przygotowane zostaną trzy trasy: Intro (3 km i 15 przeszkód), Rekrut (6 km i 30 przeszkód) oraz Hardcore (21 km i 70 przeszkód).

Zobaczcie jak wyglądała poprzednia edycja Runmageddonu Silesia w obiektywie Dziennika Zachodniego


Jak wygląda przygotowanie trasy Runmageddonu?


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!