Fotografie rudych dziewczyn, stworzone przez Maję Topčagić, to esencja lata!

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Maja Topčagić to 24-letnia fotografka z Bośni i Hercegowiny. Jest absolwentką matematyki i informatyki, ale jej prawdziwą pasją jest fotografia. Na jej zdjęciach zobaczymy przede wszystkim ludzi. Próbkę talentu Mai możecie zobaczyć w naszej galerii rudych dziewcząt, a całe jej portfolio znajdziecie na facebooku.

Zobacz również: co mówią fotomodelki o swoim zawodzie

Czytaj także

  Komentarze (5)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Nemo (gość)

  Masakra.. jak zobaczyłem te rude laski to odechciało mi się wszystkiego.... wolał bym to z kozą zrobić niż trafić na rude włosy łonowe... fuj....

  czarnulka (gość)

  No niestety ja mam bardzo złe doświadczenia z rudymi ludźmi. Próbowałam pozbyć się stereotypowego patrzenia na te osoby ale na nic - wszystkie rude osoby jakie w życiu poznałam były wredne, dwulicowe i fałszywe. Ten stereotyp ma akurat mocne podstawy i jest w pełni uzasadniony!!!

  Nie-ruda (gość)

  Co za beznadziejny tytul. Dlaczego piszecie ze "rude jest wredne"? Opinie o rudych zachowajcie sobie do rozmow z kolezanka przy kawie a nie promujcie zabobonow publicznie. Wystarczyloby napisac ze "rude jest piekne".