Ruch Chorzów zaprezentował dedykowaną, limitowaną kolekcję strojów dla pań kibicującym Niebieskim. Pojawiła się również wakacyjna kolekcja gadżetów.

Klub z Cichej chwali się, że kolekcja ma styl casualowy, czyli jest odzieżą na co dzień. Część z ubrań ma wyeksponowany rok powstania Ruchu, są też takie, na których prawie nie widać klubowych symboli. Są tylko na małych zewnętrznych metkach. Z bluzek, koszulek, spódniczek i spodenek można tworzyć indywidualne zestawy.

- Stroje są już dostępne w naszych stacjonarnych punktach sprzedaży, nie będą sprzedawane sklepie internetowym. To limitowana, dedykowana kolekcja, wykonana na zamówienie klubu w lokalnej szwalni, z zastosowaniem najlepszych materiałów, powstała we współpracy z uznanymi projektantkami - podkreśla rzeczniczka Ruchu Donata Chruściel.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Be-a-ta Be-a-ta Be-a-ta (gość)

  Od nr. 11 jest suuuuuper ze strojami. Poniżej 11 to raczej stroje dla kasza lotów np. z Polonii B.

  GZG (gość) (N K)

  Chyba Ty i reszta z patologicznych Szopienic Niebieskie Katowice jesteś śmieszny.A ubranka i tak za niedługo będą pachnięć inaczej.Tylko Gieksa.