Rozkład jazdy Suszec - Żory: Linia 308 zmienia trasę

Autobus MZK Żory 308 zmienia trasę kursu. Rozkład Jazdy Suszec Żory musiał zostać przemeblowany, ale tylko kurs z godz. 6.59

MZK Żory
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

MZK Żory

Rozkład jazdy Suszec-Żory


28 października we wtorek nastąpiła zmiana trasy kursu linii 308 w dni robocze szkolne z przystanku "Mizerów PGR" o godzinie 659. Po zmianie obsługiwane będą kolejno przystanki:
Mizerów PGR 06:59
Kryry Poczta 07:01
Kryry Kościół 07:03
Kryry Kolonia 07:05
Suszec Skrzyżowanie 07:08
Suszec Osiedle 07:13
Suszec KWK Krupiński 07:15
Suszec Dolna Sklep 07:18
Suszec Stary 07:21
Suszec Stary I 07:23
Suszec Dolna Sklep 07:25
Suszec Dolna II 07:26
Suszec Dolna I 07:28
Suszec Kościół 07:30
Suszec Św.Jana 07:31
Suszec II 07:34
Suszec Rudziczka Sklep 07:35
Suszec Rudziczka Bar 07:36
Kleszczów Targowisko 07:38
Kleszczów Las 07:40
Kleszczów Szkoła 07:42
Kleszczów Pszczyńska 07:44
Kuźnia 07:49
Żory Dw.Autobusowy 07:50
Al.Niepodległości 07:51
Żory Sąd 07:53
Żory Bajerówka 07:55
Żory Zajezdnia 07:57

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię