Też tęsknicie za starymi, polskimi serialami? Zobaczcie te najlepsze, który przyciągały rzesze Polaków przed telewizory.

Niektóre często są powtarzane w telewizji, o innych trochę zapomniano. Zobaczcie, jakie seriale w Polsce kręcono w latach. 80.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!
Źródło: CNN Newsource/x-news
Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  wybacz Polsko (gość) (wba1963)

  Jaki poziom intelektualny widzów - takie seriale. Celebryci i celebrytki. Byle jaki bałwan zagra, nagra i jest celebrytą, Smutne to, ale prawdziwe.

  inn4 (gość)

  Jak nie było czegoś lepszego to tamte seriale były dobre, można było śmiać się w domu bo w pracy (przy taśmie akord), sklepach (pustki i zdobywanie żarcia jak przywiozą towar) i na ulicy (szare ubranka, kolory wyexportowane za granicę) smutny real był. Filmy zagraniczne prawie niedostępne za wyjątkiem tych dopuszczonych do kin przez cenzurrrrę Video dopiero się pojawiało w domach gdy niezamożni brali je na kredyt rozpasając tym banki :(

  wba1963

  Prawie wszystkie zasługują na miano "kultowych" nie to co teraz wp..aja nam TV publiczna, gdzie byle chłam wydziamgany na kompie przez żądnego kasy popeliniarza/rkę po 10 nachalnie emitowanych odcinkach jest KULTOWY...