29 lipca z Wrocławia wyruszy Mustang Race. W rodzinnym rajdzie wezmą udział 52 maszyny - fordy mustangi z charakterem. Zobaczcie galerię tych pięknych samochodów!

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Ford Mustang to amerykański samochód osobowy produkowany od 1964. Podczas Mustang Race, który ruszy z Wrocławia, zobaczymy także samochody z tego rocznika. Oprócz tego pojawią się też klasyki z 1965 i 1967 roku.

- Pokażemy takie wersje Mustanga, jak: Mach 1 (rocznik 1969), Bullitt (1968), Shelby, Boss-302 (1970) - mówi Jakub Sikora z Mustang Klub Polska. - Chciałbym zaznaczyć, że Mustang Race to przede wszystkim impreza rodzinna. O godz. 16.30 z toru Rakietowa wyruszymy kolumną w kierunku wrocławskiego Rynku. Tam będzie można podziwiać statyczną wystawę mustangów. Warto przyjść z dziećmi, przewidujemy atrakcje dla najmłodszych.

Trasa rajdu przebiegać będzie przez Gniezno (planowany przyjazd: 30 lipca), Ostródę (planowany przyjazd: 31 lipca), Olsztyn i Lidzbark Warmiński. Na metę kierowcy mustangów dotrą 1 sierpnia.

Zobaczcie, jak było w 2014 roku

Źródła filmów: youtube.pl, x-news.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!