MAPA pedofilii w polskim Kościele już działa w internecie. Zobacz ją!

W internecie powstała strona z mapą pedofilii w polskim Kościele. To inicjatywa Fundacji "Nie Lękajcie Się" oraz posłanki Joanny Scheuring-Wielgus. Zobacz mapę, czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

10.10.2018, 23:02

Czemu zmieniliście forum na 100 razy gorsze. Portal Naszemiasto to dno. Czemu nie można dodawać plusów ani minusów ? Czemu nie można oceniać i odpowiadać. Nie czytam was od dziś.

10.10.2018, 18:50

a gdzie są stare komentarze??????????????

10.10.2018, 18:23

A czemu to tylko jest mapa, a gdzie są zdjęcia tak jak inni pedofile posiadają?

09.10.2018, 14:37

Lepiej późno niż wcale. Jest tyle rodzajów przestępstw, które człowiek może popełnić jak np. kradzież, włamanie, pobicie, fałszerstwo itd. itp., a księża są znani prawie wyłącznie z pedofilii... coś jest nie tak.

08.10.2018, 17:39

Odnosnie BURDELU kolo kosciola . Kosciol w RZYMIE wlasnie profitowal z BURDELI zciagajac z PROSTTUCJI podatki