Magda Gessler w Kobiórze: Feniks i Kuchenne Rewolucje? [ZDJĘCIA]

Przyłapaliśmy ekpię programu Kuchenne Rewolucje na przygotowaniu planu zdjęciowego w restauracji Feniks w Kobiórze. Magda Gessler w Kobiórze gościła po raz pierwszy, ale w naszym powiecie była już dwa razy. W restauracji Matalmara oraz Kuchnia i Wino.

Magda Gessler w Kobiórze?


W poniedziałek wieczorem dostaliśmy informację, że Magda Gessler w Kobiórze przeprowadza rewolucję w restauracji Feniks. Restauratorka miała pomóc lokalowi w metamorfozie.

We wtorek od samego południa przed restauracją ustawiały się tłumy dzieciaków chcących zrobić zdjęcie Magdzie Gessler, mimo padającego deszczu. Niestety, nie doczekały się. Nim Magda Gessler zjawiła się w Kobiórze program przygotowywała ekipa techniczna.

Magda Gessler w Kobiórze. Co na to właściciel
Dzwoniliśmy do właściciela restauracji Feniks w Kobiórze, ale nie potwierdził, aby Magda Gessler nagrywała u niego program.

Magda Gessler robi Kuchenną Rewolucję w Kobiórze: wpierd...jcie te ogórki ZDJĘCIA + WIDEO

Zobacz nową rewolucję: Restauracja Absynt, Nowy Targ


Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że właściciel nie może udzielać informacji o programie do czasu emisji odcinka w telewizji.

Magda Gessler już wcześniej u nas kręciła Kuchenne Rewolucje! Pamiętacie? [ZDJĘCIA]
∨ Czytaj dalejMagda Gessler w Kobiórze? Jeśli ją widzieliście, prześlijcie zdjęcia


Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij


Więcej na temat

Komentarze (16)

avatar
avatar
KTOŚ (gość) Warszawiak

TYLKO ZE TA PANI MAGDA MIAŁA RACJĘ .TO CO UWAŻASZ ZE MIAŁA CHŁOPCZYKA GŁASKAĆ ? ZA CO ŻE NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA ?CHODZIŁ NABURMUSZONY ,OBRAŻALSKA PANIENKA .KTO TO WIDZIAŁ DZIŚ OTWIERAĆ LOKAL NIE MAJĄC GROSZA ANI WIEDZY I TO W TAKIM MIEJSCU .ON MIAŁ MARZENIE JESZCZE WKOPAŁ RODZICÓW .BEZ KALKULACJI I MÓZGU .

avatar
Wrocek (gość)

Co za wiesniak z tego wlasciciela, takiego nadetego ciotowatego buca to dawno nie widzialem w tym programie, nic z tego nie bedzie

avatar
Boss (gość)

Była i to prawda, że syneczki czekały, a jak wyszła to rozdała bodajże 20 autografów! I te kolesie co ryczeli na nas! Jacyś p*dofile!

avatar
Kobiórzanka (gość)

Ja pracuję obok i obserwowałam całe to zamieszanie. Muszę przyznac, że Gesslerowa zmieniając nazwę z "Fenixa" na "Modrą Pyzę" popełniła ogromy błąd. Nie uważacie? I jej wizażystka/charakteryzatorka (?), która wrzeszczała na dzieci czekające na autografy, wyzywając je od np. wkur*iających bachorów". A to tylko mali fani czekający nawet po 2 godziny na autografy. Warszawka przyjechała, nie ma co. Od razu kultura spadła na niski poziom.

Wybierz kategorię