Przyłapaliśmy ekpię programu Kuchenne Rewolucje na przygotowaniu planu zdjęciowego w restauracji Feniks w Kobiórze. Magda Gessler w Kobiórze gościła po raz pierwszy, ale w naszym powiecie była już dwa razy. W restauracji Matalmara oraz Kuchnia i Wino.

Magda Gessler w Kobiórze?


W poniedziałek wieczorem dostaliśmy informację, że Magda Gessler w Kobiórze przeprowadza rewolucję w restauracji Feniks. Restauratorka miała pomóc lokalowi w metamorfozie.

We wtorek od samego południa przed restauracją ustawiały się tłumy dzieciaków chcących zrobić zdjęcie Magdzie Gessler, mimo padającego deszczu. Niestety, nie doczekały się. Nim Magda Gessler zjawiła się w Kobiórze program przygotowywała ekipa techniczna.

Magda Gessler w Kobiórze. Co na to właściciel
Dzwoniliśmy do właściciela restauracji Feniks w Kobiórze, ale nie potwierdził, aby Magda Gessler nagrywała u niego program.

Magda Gessler robi Kuchenną Rewolucję w Kobiórze: wpierd...jcie te ogórki ZDJĘCIA + WIDEO

Zobacz nową rewolucję: Restauracja Absynt, Nowy Targ


Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że właściciel nie może udzielać informacji o programie do czasu emisji odcinka w telewizji.

Magda Gessler już wcześniej u nas kręciła Kuchenne Rewolucje! Pamiętacie? [ZDJĘCIA]

Magda Gessler w Kobiórze? Jeśli ją widzieliście, prześlijcie zdjęcia


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KTOŚ (gość) (Warszawiak)

TYLKO ZE TA PANI MAGDA MIAŁA RACJĘ .TO CO UWAŻASZ ZE MIAŁA CHŁOPCZYKA GŁASKAĆ ? ZA CO ŻE NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA ?CHODZIŁ NABURMUSZONY ,OBRAŻALSKA PANIENKA .KTO TO WIDZIAŁ DZIŚ OTWIERAĆ LOKAL NIE MAJĄC GROSZA ANI WIEDZY I TO W TAKIM MIEJSCU .ON MIAŁ MARZENIE JESZCZE WKOPAŁ RODZICÓW .BEZ KALKULACJI I MÓZGU .

Wrocek (gość)

Co za wiesniak z tego wlasciciela, takiego nadetego ciotowatego buca to dawno nie widzialem w tym programie, nic z tego nie bedzie

Boss (gość)

Była i to prawda, że syneczki czekały, a jak wyszła to rozdała bodajże 20 autografów! I te kolesie co ryczeli na nas! Jacyś p*dofile!

Kobiórzanka (gość)

Ja pracuję obok i obserwowałam całe to zamieszanie. Muszę przyznac, że Gesslerowa zmieniając nazwę z "Fenixa" na "Modrą Pyzę" popełniła ogromy błąd. Nie uważacie? I jej wizażystka/charakteryzatorka (?), która wrzeszczała na dzieci czekające na autografy, wyzywając je od np. wkur*iających bachorów". A to tylko mali fani czekający nawet po 2 godziny na autografy. Warszawka przyjechała, nie ma co. Od razu kultura spadła na niski poziom.