Najlepsi z najlepszych wystartują 16 sierpnia z 6-metrowej rampy zlokalizowanej na Skwerze Kościuszki przy Basenie Prezydenta w Gdyni. W niebo poleci Super Świnka, Toy Story oraz smok Szczerbatek.

Przed nami piąta edycja Konkursu Lotów Red Bull w Polsce. Pierwsze kreatywne loty odbyły się w Poznaniu w 1999 roku, kolejne w Krakowie w 2001 roku, trzecia edycja, która miała się odbyć we Wrocławiu, została odwołana ze względu na zagrożenie powodziowe na Odrze. Czwarta ponownie zagościła na poznańskiej Malcie w 2008 roku. Teraz czas na północną Polskę czyli Gdynię.

Jury wyselekcjonowało 40 ekip, które spróbują poszybować jak najdalej. O zwycięstwie w Gdyni zadecyduje również oryginalność maszyny latającej oraz indywidualna prezentacja każdego zespołu przed publicznością.

Wszystkie projekty machin charakteryzują się wyobraźnią twórców.
Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  skm lot (gość)

  Gromko i ochoczo klikajcie 'lubie to' na stronie https://m.facebook.com/profile.php?id=535686626578672

  A glosujcie na :

  http://www.redbullflugtag.com/pl/pl/team/skm-lot/

  Dziekujemy

  Proszę klikaj , głosujcie, udostepniaj