Jeżeli kupiłeś w Decathlonie rower górski B`TWIN Rockrider 540S - to sprawdź, czy akurat nie trafiłeś na ten z wadą [po nr. referencji i dacie zakupu]! Jeżeli tak, to natychmiast przyjedź z nim na serwis! Jak się okazało, śruby mocujące amortyzator mogą się wykręcić, powodując utratę kontroli nad rowerem.

Kupiłeś w Decathlonie ten rower? Natychmiast go zwróć! Dostaniesz w zamian nowy

Jak informuje sklep - jeśli kupili Państwo jeden z poniższych rowerów górskich Rockrider 540S:w okresie od 3 maja 2017 do 11 lipca 2017, ta informacja jest skierowana do Państwa.

Natychmiast przywieź rower na serwis.

Jak informuje sklep:

W ramach działań w zakresie weryfikacji jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki BTWIN stwierdzili brak środka do zabezpieczania gwintów na śrubach mocujących amortyzatora. Podczas użytkowania śruby mogą się więc odkręcić i spowodować utratę kontroli nad rowerem. Dlatego podjęliśmy decyzję o wycofaniu rowerów górskich Rockrider 540S, których dotyczy problem.

Ponieważ powyższa nieprawidłowość może zostać usunięta poprzez prostą naprawę, prosimy o udanie się do
dowolnego sklepu Decathlon w celu przekazania roweru do naszego serwisu.

Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania pod numerem telefonu 800 808 007 (połączenie bezpłatne z telefonu stacjonarnego) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 20:00.


Kolejny już rower z wadą!

To już kolejna w tym roku taka sytuacja, związana z rowerami z Decathlonu.

Kilka miesięcy temu pracownicy marki BTWIN stwierdzili, że niektóre ramy w rowerach górskich Rockrider
520 i 540 obarczone są ryzykiem złamania. Podjęto wówczas decyzję o wycofaniu tych rowerów - czytaj więcej: kliknij TUTAJ!
Rozwiąż nasz QUIZ!

Jeździsz rowerem? Znasz przepisy, które Cię obowiązują? Sprawdź się w naszym quizie. Pamiętajmy, że brak prawa jazdy nie zwalnia rowerzysty z obowiązku znajomości zasad ruchu drogowego! [klikni TUTAJ i rozwiąż QUIZ]

Biznes

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zaglebiak

Witam. Rowery z odkrecajacymi srubami byly ze sklepu decathlon Sosnowiec.Jedna z tych trzech sztuk w rozmiarze xl kupilem ja. Z roweru jestem zadowolony w 100% . Fakt sruby po 3 miesiacach byly poluzowane i moglo dojsc do wypadku. Dzis podjechalem do sklepu i 5 min na serwisie i temat do zamkniecia , mam nadzieje.

Polak (gość)

Idiotyczny tytuł - "przyjedź"? Przecież wtedy może dojść do wypadku, powinno być "przyprowadź"!

Anaaken (gość)

5 minut roboty i po problemie. Dobrze to o nich świadczy. Pamiętam jak kolega miał rower markowej firmy i złamał w sumie 3 ramy, wszystkie były wymienione na gwarancji. Problem dotyczył mocowania tylnego hamulca tarczowego. Firma o tym wiedziała jednak zamiast wycofać rowery że sprzedaży wolała wymieniać ramy. Kumpel po 3 razie sprzedał rower i przesiadł się na mniej awaryjny innego producenta