Kobielice: Czołówka na DW 935. W dalszym ciągu policjanci z Pszczyny wyjaśniają okoliczności poniedziałkowego wypadku drogowego, w którym ucierpiały cztery osoby. Poważne obrażenia zdiagnozowano u 7- latka, którego helikopter przetransportował do szpitala. Do zdarzenia doszło na łuku ul. Pszczyńskiej w Kobielicach. Nadal nie wiadomo, co było powodem czołowego zderzenia samochodów.

Kobielice: Czołówka na DW 935


Zgłoszenie o wypadku dyżurny pszczyńskiej komendy przyjął po 6.rano. Według przekazanej informacji, na głównej drodze w Kobielicach miało dojść do czołowego zderzenia dwóch osobówek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili treść zgłoszenia; zderzyły się samochody- kia shuma i opel zafira.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że kierowca tego pierwszego, z niewiadomych przyczyn, na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu.

W wypadku zostały ranne cztery osoby, które trafiły do szpitala: 36- letni kierowca shumy, mieszkaniec Bierunia, 40- letni kierowca oraz pasażerka zafiry i 7-letnie dziecko, cała trójka z Suszca. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

Podróżujący musieli kierować się na wyznaczone objazdy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!