Bikini Fitness Seminar - to pierwsze w Polsce specalistyczne seminaria poświeconemu kategorii bikini fitness federacji IFBB. Ostatnie obyło się 4 marca w poznańskim 2B Active Fitness. Zobaczcie zdjęcia...

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

Kilkadziesiąt pań uczestniczyło w Bikini Fitness Seminar [ZDJĘCIA]

4 marca odbyła się IX edycja elitarnego seminarium skierowanego do przyszłych i obecnych zawodniczek bikini fitness. Tym razem organizatorzy zaprosili na wyjątkową edycję z udziałem jednej z najlepszych zawodniczek IFBB Bikini fitness amateur 2016 oraz obecną już IFBB PRO - Nikol Raszykova!

Na seminarium uczestnicy zapoznali się z podstawami tego sportu i tej kategorii, dowiedzieli się również na czym polega ocenianie sylwetki, na co zwrócić uwagę w ostatecznym przygotowaniu ciała i formy do sceny, i wiele innych wskazówek.

W części głównej Nikol poprowadziłą pokazową częśc treningową, oraz poprowadziła lekcje pozowania.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!