Lato w pełni. Jedni na urlop wybierają się nad morze, inni w góry, a jeszcze inni za granicę. Polak na wakacjach jest świetnym tematem do żartów. Sami zobaczcie.


Czytaj także

  Komentarze (25)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  waldi (gość)

  Dole być Polakiem w skarpetkach i sandałach a nie p....m z kolczykiem, czy innym g....m w nosie i pomarańczowych włosach.
  No ale to lansują dyktatorzy, pytanie czego????

  gość (gość)

  Ludzie, przecież nawet w Belgii , Szwecji lansuje się modę na chodzenie w sandałach i skarpetkach. Proszę popatrzeć na kolorowe pisma z tych krajów. Nie wiem co to za obłęd z tymi skarpetkami do sandałów, że jest to obciach. Ja osobiście nie znoszę tych gołych paluchów facetów wystających z sandałów. Dla mnie jest to obrzydliwe.

  furman (gość)

  Wszyscy chodzący w trykotach po plaży tak chodzą bo wstydzą się że się nie podmyli , prawda!!! A Ty jesteś polak mały i stać Cię tylko na sandały , pewnie na przyjęcia chodzisz w podkoszulce (nie myl z T-shortem) . Taki wypasiony matoł . Tylko nie zmieniaj swojego wyglądu , bo z czego się śmiać !

  ER (gość)

  CHYBA WSTYDZA SIE CHODZIC BEZ SKARPET.TRZEBA PRZECIEZ ZADBAC O STOPY I PIĘTY,ZEBY CHODZIC W SANDALACH BEZ SKARPET.

  Maria (gość)

  Dlaczego to taki obciach? Mój mąż nawet po plaży chodzi w skarpetach bo inaczej ma poparzone od słońca nogi. Ma cierpieć? Dlaczego? Bo komuś się to nie podoba?

  marek (gość)

  Wstydzę się ludzi z miasta którzy wyjeżdżaja i tak się zachowwują myslą zę jak z blokw wyjadą to im słoma nie wystaje, oj wystaje mieszczuvhy nawet z spod sandałów

  kogut (gość)

  Rydzyk czy to ty ? A od kiedy ty jesteś sofokles ? No i czym ty znowu sie naćpałeś ? Majbachem czy większym machem ?

  sofokles (gość)

  mamy wiele wad, ale więcej zalet. jak każda panna na wydaniu. komuś to ewidentnie przeszkadza. a tak a propos: te obozy były wasze, a jeńcy od nas pochodzili. to co żeście z nimi zrobili, to żaden bydlak do tej pory nie zrobił. dyskutujemy dalej?

  1920 (gość)

  Kużwar przestań już jeść te gotowane jajka, bo ci wall mart rachunek wystawi za te naciągane gwarancje.

  enigma (gość)

  na moje oko to są nogi Angeliki. mogę się mylić, ale po rozmiarze nie trudno wywnioskować.

  może czas to zmienić (gość) (Bury )

  Skoro jesteś, bury, zielony, mały, z którym szlachetne geny się nie wymieszały, to se luzuj. Folguj sobie, lulki pal i uprawiaj wiejskie swawole. Wszak ten kraj od 300 lat z przerwami uprawiał zaprzańskie swawole. Nihil novi. Trza przywyknąć.

  Bury (gość)

  Jestem sobie polak mały i łaże jose spoko po chlewiku i tu znienacka kuraki wredne mi nogi opsrały. No a Tunezja przez moja Zocha z stodoły opłacono. To nadziewam skarpetk,i by nie waliło na odległość a i syf zakryty był. Więc w czym problym ?