Premierę gry FIFA 2018 zaplanowano na 29 września 2017. Długo oczekiwana przez chłopaków wersja pojawi się w Warszawie. Gdzie ją kupicie?

Cristiano Ronaldo – najlepszy strzelec w całej historii Realu Madryt, w którego barwach na początku czerwca obronił najważniejsze klubowe trofeum w Europie – pomógł udoskonalić grę FIFA 18 i został twarzą tegorocznej edycji. - Podczas sesji treningowej w mobilnym studiu EA Capture w Madrycie zarejestrowaliśmy sposób poruszania się Cristiano Ronaldo. Mamy dane o jego przyśpieszeniu, mechanice biegu, sztuczkach technicznych i technice oddawania strzałów. Wszystko to wykorzystamy do jak najwierniejszego odwzorowania jego stylu gry i osobowości w grze FIFA 18 - zapowiadają twórcy gry.

Cristiano Ronaldo stoi na czele plejady gwiazd piłki i nowych postaci w drugiej części przebojowej „Drogi do sławy” zatytułowanej „Powrót Huntera” – dostępnej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

- W grze FIFA 18 wprowadzamy technologię Real Players Motion – system stanowiący największą innowację w rozgrywce w całej historii tej serii gier. Zupełnie nowy system animacji zapewnia niesamowicie płynne i dynamiczne sterowanie i pozwala doskonale odwzorować osobowość i styl gry piłkarzy – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze będą się zachowywać i poruszać tak samo jak na prawdziwych boiskach - dodają twórcy.

W grze FIFA 18 od razu poznasz słynny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i charakterystyczne ruchy ramion Robbena. Po raz pierwszy w historii serii rzeczywiste ruchy, wymiary i atrybuty piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki czemu każdy może naprawdę wejść w skórę najlepszych na świecie.

Nowa mechanika dryblingu pozwala najlepszym graczom podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej precyzyjne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i błyskawiczne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!

W polskiej wersji FIFY 2018 usłyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Wśród lig pojawi się nasza Ekstraklasa. Będziemy też mogli zagrać reprezentacją Polski.

Oficjalny zwiastun gry FIFA 2018:


FIFA 2018 - cena, gdzie kupić


Jeśli zamówicie Edycję Ronaldo gry FIFA 18 w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta Electronic Arts Sports, dostaniecie dostęp do gry na 3 dni przed premierą, 20 dużych złotych paczek Premium, Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu i inne dodatki! Grę można już zamawiać na stronach takich, jak empik.pl czy mediamarkt.pl. W dniu premiery dostępna będzie w Warszawie w sklepach stacjonarnych, ale musicie się tego dnia liczyć ze sporymi kolejkami...
Gra kosztuje ok. 240 zł.


Zobaczcie też: Mistrzostwa Polski w Quidditchu 2017. Szalona gra prosto z Hogwartu [ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!