Dni Pszczyny 2014: Darmowy autobus
ROZKŁAD JAZDY
Godz. Przystanki
18.00 Pszczyna
18.02 Pszczyna Bielska
18.04 Pszczyna Żorska
18.05 Pszczyna Wodzisławska
18.06 Pszczyna Bażantarnia
18.08 Poręba POM
18.10 Poręba Poczta
18.12 Brzeźce Kolonia
18.14 Brzeźce Szkoła
18.15 Brzeźce Widoki
18.17 Mizerów skrzyżowanie
18.20 Studzionka Kolonia
18.22 Studzionka skrzyżowanie
18.23 Studzionka
18.25 Wisła Mała Dom Kultury
18.27 Wisła Mała Kościół
18.29 Wisła Mała skrzyżowanie
18.32 Wisła Wielka Oś.
18.34 Wisła Wielka II
18.39 Wisła Wielka I
18.43 Wisła Wielka Kolonia
18.45 Łąka Madera
18.48 Łąka Gospoda
18.50 Łąka Kolonia
18.53 Pszczyna Cieszyńska
18.57 Pszczyna Bielska
19.00 Pszczyna
POWRÓT – ok. 23.30, PRZYSTANEK UL. ŻORSKA
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?