Do 19 lipca trwał festiwal Castle Party. W tym roku w Bolkowie zagrali m.in. Job Karma, Alex Hunter & 2Face, Rabia Sorda, Wardruna, Paradise Lost, Heimataerde. Usłyszeliśmy na żywo też takie grupy, jak: Już Nie Żyjesz, Percival huttenbach i Antimatter. Zobaczcie zdjęcia.


Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    xBo (gość)

    Niestety w Bolkowie coraz mniej klasycznego gotyku, coraz więcej disco-techno, coraz więcej pijaków, śmieci na ulicach i pod sceną, klimat ogólnie coraz gorszy :( Bierze się to chyba własnie z otwarcia festiwalu na dziwne gatunki pseudomuzyczne, w odsłuchiwaniu których specjalizują się małolaty urywające się z domów na szybki alkohol, ćpuny i awanturnicy. Coraz mniej jest tam miłośników dobrej muzyki, a to oni trzymali tam wysoki poziom kultury. Ze sceny też leci coraz więcej F U C K Ó W i innych zbędnych słów. Dawniej też się zdarzały, ale były sporadyczne czymś uzasadnione.