Zabawa nad wodą to świetny sposób na spędzenie czasu w wakacje. Ważne jednak aby było bezpiecznie, oto lista dziesięciu strzeżonych kąpielisk, jakie możecie odwiedzić na Śląsku i w Zagłębiu. Spędź bezpieczne wakacje, wejdź w galerię i sprawdź.


Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    samosobiezaw (gość)

    a Zawiercie znowu na końcu i pomyśleć że to miasto ma zapalonego sportowca prezydenta który od wieków był dyrektorem ośrodka sportu i rekeacjii. Jakaś pomyłka bo wpuszcza tam wyścig kolarski nikomu nie potrzebny w tym mieście i traci na to kasę a nie może odremontować albo zbudować nowego dobrego kąpieliska tamten basen to porażka nawet wejść się nie da szczeble drabinki pourywane zimna woda zero atrakcji brak zjeżdżalni brodzik dla dzieci z wiecznie minusową temperaturą!!!! dno