Samochód w rowie w Pawłowicach: dwie osoby ranne Samochód w rowie w Pawłowicach: dwie osoby ranne

Samochód w rowie w Pawłowicach: dwie osoby ranne (© arc. )

Samochód w rowie w Pawłowicach: dwie osoby ranne. Kierujący pojazdem na żorskich rejestracjach stracił panowanie nad kierownicą. Na miejscu działali też strażacy z Jastrzębia-Zdroju.

Samochód w rowie w Pawłowicach: dwie osoby ranneW poniedziałek, blisko godz. 21., samochód volvo v40 na żorskich rejestracjach jechał drogą nr 81 w stronę Wisły. W Pawłowicach (pow. pszczyński, niedaleko Jastrzębia-Zdroju), na ulicy Leśnej, kierowca niespodziewanie stracił panowanie nad autem i wylądował nim w rowie.

- Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - mówią w Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie. W działaniach na miejscu brały też udział 2 zastępy PSP z Jastrzębia-Zdroju, w tym 8 strażaków.

- Ranne zostały dwie osoby, które podróżowały samochodem. To 4-letni chłopiec i 34-letnia kobieta. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, poszkodowani byli już poza pojazdem. Zespół ratownictwa opatrzył rannych i przewiózł ich do szpitala - mówi Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta jastrzębskiej straży pożarnej.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!