Asteroida trupia czaszka spowoduje koniec świata?

Asteroida TB145 w kształcie trupiej czaszki, zbliża się do Ziemi z prędkością 125 tys. km/h. Nie brakuje głosów, że w niedzielę, 11 listopada 2018 uderzy w Ziemię, powodując koniec świata. Co na to jasnowidz Krzysztof Jackowski? Czy jest się czego obawiać? Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

09.10.2018, 13:54

Ja też mam na ten temat wiele do powiedzenia. Katastrofy w październiku spowodowały asteroidy TC54 i Oumamua. Były widoczne tylko na sesji Tarota i w mediach katolickich, nikt inny słówkiem nie pisnął, szczególnie na temat obiecanego przez " naukowców" "rozbijania" niebezpieczeństwa. Za to Księżyc panowie "naukowcy" posiekali na miazgę,, robiąc z niego śmietnik na odpady promieniotwórcze, ma dziurę w centrum i rów pośrodku. Bóg by miał głęboką rację, gdyby nie tylko cyklony poleciały na Washing Brain i Moskał.cz y Czela -bin.

09.10.2018, 10:35

Koniec świata to są śmieci składowane na Bobrku i w całym Bytomiu które trują ludzi i całe środowisko.!!!!😏😏😏

09.10.2018, 04:54

"Co na to jasnowidz???" A że mamy 21 wiek ??? Co z tego. Przecież to Polska. Tu zajęć z religijnych bzdur jest w szkole więcej niż chemii, biologii i fizyki razem wziętych... Polska - dojna kolonia kleru...

08.10.2018, 23:24

Koniec świata ludzie sami sobie zgotują, na różne sposoby. :)

08.10.2018, 20:19

Śląska wróżka o Japonskich korzeniach JOTOCZUŁA

08.10.2018, 19:37

8

08.10.2018, 17:12

i niech tak się stanie

08.10.2018, 14:19

a czy ten Jackowski gra w totka?

08.10.2018, 13:46

......piśmaki wypisują pierdoły...
straszą ludzi...a Ten Pan jasno widzący....jak by chciał...to by sie od tego odciął...ale w ten sposób jak tu sie dzieje....ma reklame ....za friko...

08.10.2018, 13:21

Pożyjemy zobaczymy.

08.10.2018, 11:42

Nie zbadane są wyroki Boskie....a ten jasnowidz nie jest wyrocznią . Ponoć jesteśmy przygotowani na taką ewentualność....ale czy na pewno ? Z jakiego materiału jest ta "Czaszka"? Czy ludzkość jest na to przygotowana....? Dużo jest znaków zapytania .....nawet gdyby to była fantazja, to może kiedyś tak się zdarzyć i co wtedy ...? Ludzie są tak zajęci wyścigiem szczurów,że nawet nie zauważą ,że to już koniec.....

08.10.2018, 11:29

Ubawiony
Najpierw przeczytaj co powiedział Jackowski, a później komentuj jego słowa bo się kompromitujesz... Jackowski powiedział, że ta asteroida nie zagraża Ziemi !!!

08.10.2018, 11:29

Ja przewiduję że na dziś skończy mi się wypłata.

08.10.2018, 10:27

Poco sie wypowiada jego wiadomosci sa bledne kogo wybieracie do tych artykulow zastanowcie sie.

08.10.2018, 10:24

I