Réhahn stworzył galerię 15 niesamowitych zdjęć. Gdy je zobaczycie, to na pewno Hội An trafi na Waszą listę miejsc, które będziecie chcieli odwiedzić.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Hội An to miasto położone w środkowym Wietnamie. Jest to dawny portugalski port morski oraz faktoria handlowa. Historia miasta jest jednak o wiele dłuższa. Pierwszy port w Hội An został założony pod koniec I tysiąclecia p.n.e.

Od 1999 roku miasto znajduje się w rejestrze zabytków światowego dziedzictwa UNESCO. Hội An jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w regionie, między innymi ze względu na pozytywne nastawienie miejscowych do turystów.

Réhahn to urodzony w Normandii francuski fotograf. Pasją Réhahna są podróże, zwiedzając świat zrobił swoje najlepsze zdjęcia. W swoich fotografiach stara się pokazać mieszkańców najbardziej dzikich miejsc na naszej planecie. Więcej fotografii Francuza znajdziecie na jego stronie internetowej oraz na facebooku.

Źródło: www.rehahnphotographer.com
www.facebook.com/Rehahn.Photography.

Zobacz również:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!